Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek Seicentoja van, milyen...

Akinek Seicentoja van, milyen babakocsit vesz/vett?

Figyelt kérdés

Ért valakit így meglepetés???

EBBE BEFÉR EGYÁLTALÁN VALAMELYIK?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Mi Dorel Safety-t vettünk.Boldogan próbálgattuk a lakásban(kinyit,becsuk,tologattuk..) Hétvégén levittük,hogy bepróbáljuk az autómba,és itt jött a hidegzuhany!Nem fér a csomagtartóba,de az anyós ülés mögé is csak úgy,ha totál előre húzom.Most oké,de ha már nem hordózban utazik a baba?Gyerekülés,babakocsi....áááá ..


2010. márc. 17. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is Seicentonk van(volt),pont emiatt adjuk el mert,

kell a nagyobb kocsi a baba miatt.Mi amúgy tako kocsit vettünk,de már eleve igy kalkulátunk,hogy kicseréljük a kocsit.31hetes km

2010. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Augusztusban vettem az autómat,szept-ben tudtam meg,hogy babánk lesz.Akkor már sejtettem,hogy lehet gixer(nem kell szállítanom ezentúl senkit-barátnők,tesóm stb.),de másokat is látok kisbabával kisautóval... Mondjuk arra nem számítottam,hogy a babakocsi nem fog beférni.. Bosszantó!
2010. márc. 17. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát bosszantó,alig tudtuk mi is hazahozni a babakocsit.Még nevettük is hogy vagy a gyerek fog otthol maradni,vagy a babakocsi,mert a kettő eggyütt sajna nem fér bele.
2010. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!