Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így teherbe tudok esni?

Így teherbe tudok esni?

Figyelt kérdés
2009. júniusában szültem, még szoptatok, és a menstruációm még nem jött meg. 6 héttől szedtem Azalia fogamzásgátlót,de kb 3 hete elfogyott,és még nem jutottam el a dokihoz hogy felírjon. Azóta megszakítással védekeztünk. Mennyi esély van rá hogy úgy teherbe tudok esni, hogy még nem menstruálok?
2010. márc. 17. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
százalékot nem tudok mondani, de ha gond lenne most a kistesó,akkor min óvszert használjatok
2010. márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon csekély.Ha még nem menstruálsz,elvileg nincs peteérésed sem,tehát nem vagy megtermékenyíthető!
2010. márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. márc. 17. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első menszeszed előtt két héttel van az első peteérésed. Azt meg nem tudod, hogy mikor van. Akár ma is lehet.


Megszakítással egy év alatt 100 nőből 35 esik teherbe, védekezés nélkül meg 80, a kettő között csak 2,28-szoros a különbség.


Ha nem baj, ha jön a kistesó, akkor védekezzetek megszakítással. De ha még nem akarjátok, hogy becsússzon, akkor védekezzetek normálisan, mert ha kicsi is, de van esélyetek a terhességre.

2010. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem igaz, hogy ha vérzés nincs, peteérés sincs.Én Eü. fősulit végeztem, és volt szülészet-nőgyógyászat tantárgyunk.Ott hangzott el, hogy már szoptatástól gondoskodni kell a fogamzásgátlásról.Ugyanis menstruáció nincs, de peteérés van.De ha szeded a gyógyszert, akkor nem fogsz teherbe esni.
2010. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi szülés után megvártuk a 6 hetet,írattam fel gyógyszert a dokival,de egy pár hétig megszakítással csináltuk,én is szoptattam.Most júniusra várjuk ikreinket,pont egy év lesz a gyerekek között.Arról meg nem is beszélve,hogy előtte 6 évig mindig megszakítással csináltuk a férjemmel.Egy kicsit meglepődtünk,hogy terhes lettem.Ha megszületnek a babák soha többé megszakítás.:))
2010. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!