Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyökérkezelésnél, vagy bárminé...

Gyökérkezelésnél, vagy bárminél a próbatömés másnál is ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan mintha por lenne,ha hozzáérek a körmömmel,"kijön"belőle ilyen apró "porszerű",így rágni se merek vele ha ennyitől jön ki..mondjuk amúgyse tudok rágni mert fáj:SDe mosni se merem azt a fogam nehogy kijöjjön az egész.Másnál is ilyen?És ha netán lenyelném ahogy jön ki ezeket a darabokat,az nem árthat a babának?Nem is tudom miből vannak ezek a próbatömések.Valami kalciumot mondtak,de hogy mire nemtudom.Lehet amit beleraktak alá,vagy a próbatömés kalciumos..fogalmam nincs.(18h)
2010. márc. 16. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, ez nem egy stabil anyag, viszont mosd és rágj, ha már tudsz nyugodtan nem fog kijönni a fogadból!

2010. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyökérkezelésed van folyamatban? És most gyógyszereset rakott bele? Legközelebb még lesz gyökérkezelés vagy tömés? Mert akkor szigorúan tilos rajta enni, rágni, és fogkefével megmosni!!!

Most vagyok túl a 3 alkalmas gy.kezelésen. A dokim profi. :)

29 hetes

2010. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy ici-picit az első néhány alkalommal = nyeléssel lenyelhetsz, ami úgymond felesleg, de ha kieszed belőle az egészet a továbbiakban, akkor a fene megette a gy.kezelést!! :)

2. voltam

2010. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most voltam másodszorra,először rakott bele valami gyógyszert ami "kiöli az ideget",de 4nap után nagyon fájt,feszített,így visszamentem tegnap,azt kiszedte,utána kitisztította,fertőtlentette,meg vagy 10db nemtudom hogy hívják,olyan vékony mint egy tű,és olyan hosszú mint a kisujjam,olyanokat rakott bele,és arra rá pedig a próbatömést,ennyi volt,De még 2szer mennem kell,de azt mondta csak 2óra hosszát ne rágjak,utána lehet,de hiába lehet mert ma se tudok vele mert akkor fáj..de legközelebb is tisztítani fogaj azt mondta,még be van gyulladva.Remélem jó lesz már:S
2010. márc. 17. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így csinálta, csak nekem 6 tű ment bele...

De nekem utána mondta, hogy a rágás kellemetlen lesz, lenne, úgyhogy tilos, és a fogkefével való inzultálás is. :)

Rá 1 hétre kiszedte a tűket, legalábbis szerintem, mert nem merek odanézni mindig, :), és befejzte a fogat: felépítette, tömte. Nekem így volt 3 alkalom. (az első nálam is olyan volt, mint nálad, idegkiölő fehér gyógyszerestömést kaptam bele).

Kerüld a rágást ott, az érzékenység ilyenkor normális!

2010. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)És azok a"tűszerűk"mik azok?Azis valami gyógyszeres akármi?
2010. márc. 17. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Passz. :) Nem tudom, mik azok. Egyszer utánanézek neten, hogy miként zajlik ez, de még nem mertem. :))
2010. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:Dköszönöm az eddigieket:)
2010. márc. 17. 21:33
 9/9 anonim válasza:
100%

Itt egy videó, itt egy 3D-s animációt láthatsz, ami megmutatja hogy csinálják ezt.

http://www.youtube.com/watch?v=laAC02BoovM&feature=related


Nem tudom, hogy nálunk is így csinálják-e.


A másik videón pedig elmagyarázza szóban a doktor, hogy hogy csinálják:

http://www.youtube.com/watch?v=QdVeIhTtOco

2011. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!