Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A köldökzsinórt össze tudják...

A köldökzsinórt össze tudják keverni a kukival?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 08:53
 1/10 A kérdező kommentje:
melyik uh-on tudják pontosan megmérni hogy mekkora a babánk,mert nekem eddig nem mondták meg és furcsának találom?
2008. szept. 11. 08:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

elvileg igen :) de a köldökzsinórban kell, hogy legyen 3 ér, amit szoktak is nézni UH-n, hogy funkcionál e, a kukiban nincs ilyen...

de ha még pici a magzat összekeverhetik.

2008. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

előző válaszoló vagyok. hány hetes vagy?? mert ez tényleg furcsa, hoszen bármelyiken meg tudják. természetesen megközelítőleg, de mindig meg szokták.

29 hetes pocakos

2008. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A hosszát nekem 7 hetesen mondták utoljára. Most 30 hetes vagyok.
2008. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
16. 20. héten azt mondták h valószinű kisfiú lesz, akkor megmutatta milye lesz, ezért gondoltam hogy lehet hogy összekeverték, most nem akartja megmutatni 30 hetesek vagyunk és utolsó 2 alkalommal nem mutatta meg magát, erre mondta az orvos hogy ha ilyen sokáig nem mutatja meg magát valószínű lány. mi meg már annyira beleéltük magunkat hogy fiú- minden kék és fiús és Balázsnak szólítjuk mióta tudjuk hogy fiú. már nem tudom hogy most mi lesz, elbizonytalanodtam. végülis csak egészséges legyen az számít!
2008. szept. 11. 09:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre ne sokat adj! Az öcséméknek sosem látták,hogy mi lesz,és nekik is ezt mondta a doki,hogy szerinte lány. Na most ez a "kislány" Milán névre hallgat... :)
2008. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!
2008. szept. 11. 09:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj! Az én babám csak a 19. heti UH-on mutatta meg a kukiját, utána egyszer sem, hiába nézte a doki, pedig az utolsó hónapban szinte hetente nézte UH-gal, mert faros volt, és vártuk hátha megfordul. És mégis kisfiú lett. A kolléganőmnek egyszer sem lehetett látni az UH-on a baba nemét, és neki is kisfia lett.
2008. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
reméljük mi is h igy lesz és h minden rendben lesz. köszi a választ.
2008. szept. 11. 10:22
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg nem. Nekünk pl. a doki a popsija felől nézte, és ott látni lehet, hogy a kuki hol helyezkedik el, milyen hosszú stb. Szóval ebből a nézőpontból lehetetlen összekeverni.
2008. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!