Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan Nagyvaradi...

Van itt olyan Nagyvaradi kismama aki Dr Brezovszky Hubanal szult?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, edig hozza jartam kontrolokra es gondoltam akkor valsztom ot dokinak a szuleshez . adtatok neki penzt, mennyit, hogyan stb. rendes volt?
2010. márc. 16. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
En nagyvaradi vagyok es jartam hozza egy parszor nem vagyok vele megelegedve. Anno (2 eve) mikor mentem hozza hogy gyereket akarok ossze vissza felirt minden hormonkeszitmenyt amitol nagyon rosszul voltam de o csak annyit mondott ez van ha kell guyerek akkor szedjem. Elmentem Zatik Janoshoz (debrecen) es kirohogte a dokimat mondvan hogy ezeknek a gyogyszereknek valojaban fogamzasgatlo hatasuk van es felirta a helyes doziasu bogyokat amitol terhes is lettem. Vissza mentem Brezohoz 5 hetesen de o nem latott magzatot es azt mondta hogy csak ures petezsak es hogy igazabol nem 5 hetes hanem 8 hetes vagyok es beutalt a korhazba kaparasra. Elmentemm egy masik dokihoz mert nem hittem ennek a F***-nak es most van egy gyonyoru 1 eves fiam. Csak rossz tapatalatokat tudok meselni vele kapcsolatban...Nagyon sok orvost kiprobaltam es vegul Dr. Simon Iuliunal dontottem. Az erdekes az hogy ot egy Debreceni aszisztensno ajanlotta. 4d-re mentem akkor meselte hogy sokan jarnak meg 4dre varadrol es azok akik Simonhoz jarnak meg vannak elegedve vele. 28 hetesen mentem at hozza es nagyon kedvesen fogadott. Csaszarral szultem de mar szinte nem is latszik a varrat mert nagyon ugyes keze van. Az ara kb minden dokinak ugyan annyi (kivetel Antal doktorno mert o 500 eurot ker). 100es 150 euro kozt mozog egy normal szules 150 es 200 korul egy csaszar + 50 euro a szulesznonek vagy az altatoorvosnak. Remelem segitettem ha van meg barmi kerdesed csak irj
2010. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!