Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után közvetlenül...

Vetélés után közvetlenül tényleg nagyobb az ikerterhesség esélye?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, még csak 4 hetes vagyok, de két kis petezsákot látott az UH-n. Sajnos előző hónapban volt egy spontán vetélésem. Azt hallottam, hogy ilyenkor, ha valaki közvetlenül vetélés után esik teherbe, megnő az ikerterhesség esélye? Ti hallottatok már ilyenről, lehet benne igazság?
2010. márc. 16. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam ilyesmiről!
2010. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem hiszem hogy a kettőnek köze van ilyen módon egymáshoz.

Nekem is volt vetélésem, majd clostit kaptam ami a peteérést segíti, így több petém is megérhet(ett) és megtermékenyülhetett volna, sőt nálam a családban volt ikerterhesség, szóval minden "esélyem" megvolt arra hogy ikrek legyenek. De csak egy gyönyörűséges kislányom van.

Akárhogy is, ha ketten vannak a pocidban, GRATULÁLOK!! :)

5,5 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem is volt egy vetélésem,rá két hónapra újra terhes lettem és a 6.héten vérezni kezdtem,hát kiderült,hogy ikerterhességnek indult,de az egyik baba elment:(.Nem hiszem,hogy a két dolognak köze lenne egymáshoz,nálunk anyai ágon vannak ikrek.

Üdv.18hós kisfiú anyuja

2010. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi újság veled kedves kérdező? Ikerbabáid lettek végül?
2011. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!