Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vállalható egy ikerterhesség...

Vállalható egy ikerterhesség 2 vetélés, egy szülés és egy méhszájcsonkolás után?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudom,hogy mit tegyek...Nem tudom,hogy anyagilag vállalhatunk-e egy ekkora dolgot...Nem tudom,hogy akarok-e annyira gyereket,hogy végigcsináljam,ha esetleg valami komplikáció lesz...Nagyon tanácstalan vagyok...A páromnak is van már 2 fia,akik elég sokat vannak nálunk.Kell erre még egy 4. meg egy 5. gyerek,mert én csak egyre számítottam...
2008. jan. 7. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

2 vetélés és egy méhszájcsonkolás után egy babát vállaltál. Az élet kettőt adott Neked, ez nem véletlen, mint semmi nem az az életben.

Itt senki nem fogja azt mondani Neked, hogy vetesd el. Megijedtél, és ezzel egyedül kell megbírkóznod. Azaz kettőtöknek...Én mindenesetre szurkolok!

2008. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!