Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok és nagyon...

15 hetes vagyok és nagyon érzékeny a hasam, nem fáj, de sokat kell ülnöm? A második terhesség ennyire fárasztóbb?

Figyelt kérdés

Van már egy 1,5 évesem, vele nem volt ilyen.Persze akkor többet is tudtam pihenni.

Előző szülésnél kaptam inekciót, annak fáj a helye.A gátseb helyéről már nem is beszélek.


2010. márc. 16. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

na erről mesélni tudnék...10hónappal a szülésem után újra kisbabát várok.már 30+1hetes vagyok,de rögtön az elejétől sokkal másabb,olyan igazi "teher" lett.Elején hányinger,hulla fáradtság,rögtön pár hetesen majd kiesett a fark csontom,ami most egyre szörnyűbb,fáj a derekam,többet keményedek...holott az 1.terhességem alatt a 7.hónapban hagytam abba az álló(eladói) munkát.MOst egy kisebb séta is kikészít.próbálok pihenni,de nem nagyon lehet a fiam mellett.ja és már a 24.hét óta 3100 a méhszáj.a nagynál alig tágultam valamit.

szóval így 2x nem olyan felhőtlen a dolog :-)

2010. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj, de borzasztó! Azt gondoltam a második terhesség, ha nem is ugyanaz, de könnyebb!

Nagy kitartást neked/nekünk!!!!!!!

2010. márc. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!