Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Orrcsepp-függő˝ vagyok (napi...

"Orrcsepp-függő˝ vagyok (napi 2-3 alkalommal kell cseppentenem, különben totál eldugul az orrom). Milyen hatással lehet az orrcsepp a babára?

Figyelt kérdés
Le kéne állnom vele, de akkor megfulladok!
2007. nov. 7. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A babadnak jot biztosan nem tesz (en is meg voltam fazva 2 hete es nem hasznalhattam orrcseppet pedig 3 napig alig kaptam levegot:( ) Menj el orvoshoz, o majd megmondja hogyan kell "leszokni" , egy ismerosomnek is isgy sikerult. Vigyazz magatokra!

18 hetes kismama

2007. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni hogy miért használsz orrcseppet. Súlyos allergiában ha elhagyod a gyógyszert, állapotrosszabbodás jön létre, ami árt a babának és a mamának is. Ha kapkodod a levegőt, pszichésen is felhergeled magad, szintén árt a babának. Nyilván az lenne a legjobb, ha semmit sem használnál, de én vagyok a másik ilyen példa, mint te, én nem hagytam abba, csak minimálisra csökkentettem az adagot. Az orvosod is valószínű hogy ezt fogja mondani, ha tényleg komoly a probléma. Jó babavárást!
2007. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Novorint használtam és letiltottak róla. De állítólag van olyan orcsepp, amit lehet használni, de gondolom azt sem naponta többször. Nekem a védőnő a kenőcsöt javasolta, ami persze nekem sem használt.

Beszálj orvossal és a baba érdekében ne használd az orrcsöppöt.

2007. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nEKEM A BARÁTNŐM TÉNYLEG ORRCSEPP FÜGGŐ VOLT,NAPI SOKSZOR CSEPPENTETT,SOKSZOR VÉRZETT IS AZ ORRA.A CSALÁDOMBAN VAN EGY GYÓGYSZERÉSZ ÉS Ő MONDTA EZEK A SZEREK HOSSZÚ TÁVON TELJESEN MEGÖLIK AZ ORR NYÁLKAHÁRTYÁJÁT ÉS LE KELL ÁLLNI VELE.BARÁTNŐM EZT MEGFOGADTA KB.2 HÉT UTÁN MONDTA,HOGY JOBBAN VAN ÉS MÁR AZ ORRA SEM VÉRZIK .HASZNÁLT NÓZIT(AZT GYÓGYSZERTÁRBAN TUDSZ VENNI OLYAN KÁNFOROS SZIPPANTGATÓ,MEG INHALÁLT AMIKOR CSAK TUDOTT KAMILLÁVAL)

EGY PÁR HÓNAP KELLETT NEKI IS MIRE RENDBE JÖTT TELJESEN DE MAI NAPIG HÁLÁS,HOGY AKKOR HALLGATOTT RÁM ÉS MEGPRÓBÁLTA.AKKORIBAN EGYÜTT LAKTUNK ÉS SZEMTANUJA VOLTAM AZ EGÉSZNEK ÉS MA MÁR TÉNYLEG ÖRÜLÖK,HOGY SEGÍTHETTEM NEKI ÉS ,HOGY MEGFOGADTA.ABSZOLÚT TÜNETMENTESEN TUD ÉLNI.A BABÁRA NEM TUDOM MILYEN HAT.LEHET DE HOSSZÚ TÁVON BIZTOSAN NEM JÓ,PRÓBÁLJ MEG SZÉTNÉZNI ESETLEG MILYEN GYÓGYKÉSZÍTMÉNYEK VANNAK AMIK SEGÍTENI TUDNAK-DE CSAK TERMÉSZETES ALAPÚT VÁLASSZ.PRÓBÁLD KERÜLNI A MESTERSÉGES KEMIKÁLIÁKAT A SZERVEZETÜNK TÖKÉLETESEN VAN MEGALKOTVA ,VÉDEKEZNI TUD HA HAGGYÁK!SOK SIKERT!

2007. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom a Nasivint ajánlotta,de a csecsemőknek valót.(Persze abból is csak keveset)Azért ez is megváltás volt! :)
2007. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, keress fel egy homeopátiás szakorvost! A homeós szereket szedheted terhesség alatt is és biztosan tud segíteni, hogyan szokjál le!
2007. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam fül-orr-gégésznél és azt mondta, hogy a Pinosol orrcseppet használhatom mert nem okoz függőséget, igaz amikor lehet azért inkább megpróbálom nélkülözni, de gyógynövény készítmény, valóban nem árthat.
2007. nov. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen voltam orr-fül- gégésznél, ő mondta, hogy amit lehet orrba fújni az a bioparox. Gyógyszertárban vény nélkül kapható. A dokim szerint korlátlanul használható, de a használati utasításra azt írták, hogy fokozottan használható kismamáknak.
2007. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!