Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy a feje a babának? 12...

Nagy a feje a babának? 12 hetes adatok. Nektek mekkora volt? S honnan tudják a súlyát ilyen korán?

Figyelt kérdés

ma voltam a 12 hetes genetikai UH-n. Az orvos egy szóval sem kommentálta hogy a méretek jók e, én kérdeztem rá. azt mondta jók. itt olvasgatva illetve a babanet oldalon a magzati méreteket nézve viszont az én picimnek mintha nagyobb lenne a feje :-( két nap múlva megyek a saját magánorvosomhoz, de addig is kíváncsi lennék nektek milyen adatok voltak.



BPD 22mm, CRL 60mm, FL 7,6mm



12+4 km


köszönöm a válaszokat


ui: van aki azt is tudja hány grammos a pici. azt hol szokták megmondani?


2010. márc. 16. 13:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!!


mindenkinek nagyon jó egészséget és boldog babavárást kívánok :-)


....csak olyan rossz hogy a doki egy szót sem szólt. sajna ezért van ezen az oldalon is annyi kérdés ami másnak jelentéktelen.

2010. márc. 16. 14:46
 12/12 anonim ***** válasza:
De jó Nektek csajok!Nekem pl. le sem mérték a BPD-t, a haskörfogatot, és a femurhosszt.Csak a CRL-t, a nyaki redőt, és az orrcsontot nézték.Szóval fogalmam sincs, és ez nagyon gáz.A mi kórházunk borzalom ilyen szempontból.Ráadásul meg sem mutatták a Picit!!!Szerintem teljesen jók a méretei a babádnak.
2010. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!