Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikorra van kiírva 17-18het...

Ki mikorra van kiírva 17-18hetes kismamik? Ki tudja már a baba nemét és persze hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mi augusztus 17-re vagyunk kiírva ha minden igaz. 12.heti és a mostani uh szerint is nagyobb így aug. 27 helyett most 17 a nagy időpont:) Sajnos nem tudjuk a nemét mert hason feküdt és csak a popóját mutatta meg:) Kaptunk már ezt azt főleg ruhát de új rucija csak 3 van, ma viszont megyünk babakocsit nézni. Felmérjük az árakat. Meghallgatnám kivel mi történt eddig, milyen nevet választotok és hol vagy hogy szeretnétek szülni vagy bármit amit szívesen leírnátok. Bocsánat a kíváncsiságért de nekünk az első babánk és érdekel mi van más kismamákkal. Boldog babavárást mindenkinek.
2010. márc. 16. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mi augusztus 26-ra várjuk, papírforma szerint. Jövő héten megyünk a genetika UHra, akkor talán már mutatja a kukacát is, első körben a dokim szerint ugyanis kisfiú :) Nevet nem váalsztottunk még, sajnos ötletünk sincs, de még ráérünk. Rucink, babakocsint szerencsére van, unikahugom most egy éves, tehát elég sok dolog maradt Tőle. Nyilván a rózsaszínű ruhák nem jöhetnek szóba, de még ki tudja? :)


Nekünk is első baba.


Boldog babavárást!

2010. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én aug. 6-ra vagyok kiírva és ő lesz a 2. babánk. Már van egy 22 hós kislányom. Múlt héten megmutatta magát az UH-n és ismét kislányunk lesz. A neve Kincső lesz és már nagyon várjuk. Vásárolni nekünk nagyon nem kell, mert a "nővérétől" nagyon sok mindent örököl(kiságy, sok szép ruha, babakocsi, légzésfigyelő... stb.), inkább a "nagylányomnak" kell új dolgokat venni (pl.: új leesésgátlós ágy, új nagyobb ágynemű... stb.).


Gratula nektek is a babához!

2010. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok, augusztus 13-ra vagyunk kiírva, eddig minden Ok-nak tűnik ;-) És kislányunk lesz.
2010. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Augusztus 24-re vagyunk kiírva, jövő héten megyünk ultrahangra, lehet, hogy kiderül a baba neme. :) Még csak lánynévre van ötletünk, mert a lánynevet a párom, a fiúnevet én választhatom. :-))

Pesten a Bajcsy-ban fogok szülni, ha minden igaz, bár választott orvosom, szülésznőm nincs.

2010. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi augusztus 23-ra vagyunk kiírva kismanómmal. Nálunk is az első baba lesz. :) Mi még nem tudjuk a nemét, majd talán a következő uh-n megmutizza mi van a kicsi lába között. :) Már kezd gömbölyödni a pocim! Hétvégén kicsit véreztem, egyből orvos, de szerencsére semmi baj, csak mélyen tapad picit a lepény. Nevet majd akkor választunk ha már tudjuk mi lesz. :) Eddig mi semmit sem vásároltunk, és nem is kaptunk eddig senkitől semmit. Lassan elkezdek én is nézelődni. :)
2010. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia én pont Augusztus 17-re vagyok kiírva, chorion-biopszia alapján kisfiú. Mi a Bálint nevet választottuk. Nekem ez a második terhességem, az első lány ő Zsanett nevett kapta. Az első császárral lett, Terhességi toxémia (terhességi mérgezés)végett, sajnos úgy néz ki hogy ez is császáros baba lesz.
2010. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én aug.16-ra vagyok kiírva.16hetesen 4D-n tudtuk meg hogy kisfiú lesz,Dominik lesz a neve.Eddig türhetően vagyok,bár a fogammal mostanába állandóan kell járni dokihoz sajnos:S
2010. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!