Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik mikor kezdett el...

Kismamik mikor kezdett el növekedni a pocakotok látványosan és hirtelen?

Figyelt kérdés
Én most leszek 28 hetes persze már nagy a pocim de az érdekelne hogy mikor kezd el látványosan hirtelen növekedni?Azt hallottam hogy most fog majd gyorsabban nőni mert a baba most szedi fel a zsírréteget magára.Nektek hogy- mikor volt látványos a hirtelen növekedés?
2015. szept. 9. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
20 hetes terhesen már nagy pocakom volt,előre nőtt,nem szélesedtem. 8 hónposan mindenki azt kérdezte,hogy mikor szülök.
2015. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt körül szerintem (27-30 között).. De nekem nem annyira tűnt fel. 27 hetesen úgy éreztem semmi hasam. 29 hetesen lefotóztam és feltettem ide, 29-30 körül meg is tippelték szóval elkönyveltem, hogy nem olyan kicsi az. :) Kb 32-34 hetesen jegyezte meg a család, hogy jó sokat nőtt már pedig kb hetente találkozom velük.
2015. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a 30. és a 40. hét között 8-10 centit nőtt a haskörfogatom ( 86-ról 94-re). Most is hasonlóan fog szerintem alakulni. Amúgy a 20. héttől ugrott meg látványosan a növekedés, addig nem is látszott, hogy terhes vagyok.
2015. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!