Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hepatitisz szűrés eredményét...

Hepatitisz szűrés eredményét megkapom?

Figyelt kérdés

24 hetes terhes voltam mikor megcsinálták a hepatitisz szűrést a 2.vérvétellel együtt, a vérvétel eredményét még aznap megkaptam de a hepatitisz szűrés eredményét azt mondták a laborba, hogy 3hét múlva a háziorvosomnak küldik ki...most 38hetes vagyok..a védőnőm múlthéten mondta, hogy a kiskönyvemben nem latja a hepatitisz szűrésről az eredményt..ma kértem másik beutalót a háziorvostol (ma iratkoztam át költözés miatt) csütörtökön megyek vérvételre,de szülésig nem lesz meg az eredmény és nem szeretném, hogy szülés után a babámat szúrják :/

Emlékszem már, hogy volt olyan szűrésem és akkor az előző háziorvosomnál lehet az eredmény..csak holnap tudom felhívni addig parázok csak..ha holnap felhívom és elmegyek hozzá valószínű, hogy nála van még és azt nekem oda adja ?? köszönöm előre is a válaszokat csak és lehet húlye kérdés de aggódom, hogy feleslegesen ne a babámat szúrják :(


2015. szept. 8. 19:25
 1/1 Nemes Zoltán ***** válasza:

Úgy látom hogy te nem kaptad meg:)

Amúgy meg kéne:)

2015. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!