Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. héten már pakoljam is be...

35. héten már pakoljam is be a táskába a cuccokat, vagy elég, ha minden meg van, csak nem egy helyen?

Figyelt kérdés

Program császáros leszek, tehát elvileg tudom,hogy mikor kell befeküdnöm. Mindent megvettem, elő is van nagyjából minden készítve, de nincs a táskában.

Ha véletlenül hamarabb beindul magától, be lehet még gyorsan pakolni a cuccokat, vagy egyből indulni kell?


2015. szept. 5. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem fájásokkal indul, hanem magzatvízelfolyással, akkor neked már nem lesz alkalmad pakolni, max a baba apjának (a köldökzsinór előreesésének veszélye miatt fekve érdemes megvárni a mentőt).


Nálunk ez volt, szerencsère csak pár cucc volt szerte szét.

2015. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Barátnőmnek elfolyt a víz, illetve nem zúdult, de jött rendesen, de ő még le is tusolt. Neki a doki mondta,hogy meg belefér. :)

2015. szept. 5. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:

én már a 30.héten bepakoltam mindent. teljesen kész voltam. az első a 41.héten indult be a második szülésem a 35.héten. elfolyt a magzatviz. az elsőnél ezt követően egyből 3perces fájások is jöttek. de mindketőnél még lezuhanyoztam és megborotválkoztam. mindkettő császárral végződőtt.


könnyű szülést :)

2015. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak elő tudd kapni, ha menni kell, ez a lényeg. Én nem tartottam táskában, de elő volt minden készítve. Nesszeszer, ruhák, stb. 1 perc volt betenni és rohantunk. Nálunk rohanni kellett.
2015. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok, én is programcsászárra készültem, de másképp alakult. :)
2015. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tudod, hogy mit lehet és mit nem, miért kérdezel?


Egyébként kicsit sem mindegy higy szivárog vagy ömlik.

2015. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pár dolgot bepakolnék. 35. héten váratlanul kerültem kórházba és a front miatt megtelt a 6 ágyas kórterem pocakosakkal. 25, 28 hetes is volt.... és akkor elkezdődött a telefonálgatás apukának: ott van a fürdőszobában a felső fiókban... a felsőben.... ne, ne az alsóban keresd. A kért hálóing helyett apuka bevitt egy pizsamafelsőt nadrág nélkül, nem találtak körömreszelőt, stb... A kért cuccok felét elfelejtették, a másik felét elb---ták és mást vittek helyette.
2015. szept. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha már egyszer megvan minden, akkor miért nem teszed be a táskába? Az a tuti. Én nem reckíroznék, mert minek? Erre mondták régen, hogy ne kísértsd a sorsot...
2015. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!