Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Pierre Cardin PS 647. Tapasztalatokat várok, őszi babának kellene majd!

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem az alábbi szimpatikusabb, bár élőben kellene megnézni őket.

[link]

Tapasztalatom nincsen, csak véleményem.

Attól is függ, hogy milyen terepre szánod.

2010. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A babám nagyon kényelmesen elvan benne,akár bundazsák-overálban is,szereti.Én annyira már nem,mert dög nehéz,a szemből tolást felejtsd el mert nem lehet irányitani,legalábbis én nem tudom,jobbra balra cikázunk az uton mint aki részeg.Férjemnek azért jobban megy az irányitás szemből is.A kerekeiért sem vagyok oda túlzottan,egy mérnök szerint is pocsék munka...összegezve nem a leg rosszabb,de mégegyszer nem vennék ilyet.
2010. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor keresek másmilyet. Én is a kerekei miatt vagyok benne bizonytalan, de az eladó szerint fixálhatóak, és akkor nem kell a bolygókerekekkel bajlódni ha nem megy.
2010. márc. 11. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nem akarlak rábeszélni arra, amit belinkeltem, de annak szerintem nagyon jók a kerekei. Bár nem tudom, hogy mindenféle képpen bolygósat szeretnétek-e? Nekem hasonló babakocsim van, de nincs rajta márkanév, nemtudom, hogy az enyém milyen, a sógornőméktől örököltük. Ez a babakocsi sem könnyű, viszont mi kertes házban lakunk, csak 3 lépcsőfokot kell le-fel tologatni. Tök jó, mert nem kell emelni, simán tolható a lépcsőn is.
2010. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Amit az első belinkelt tényleg jó,bár én nem szivesen vennék még egyszer acél vázas kocsit.
2010. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eléggé ódzkodom a bolygókeréktől, mert a családban van egy PC sportkocsi és teljesen irányíthatatlan. :/ A linket nem tudom megnézni.
2010. márc. 14. 09:24
 7/9 anonim ***** válasza:

A Brendon honlapján tudod megnézni. A babakocsiknál a Touragoo márkáknál találod meg, 29 990 forintos.

Touragoo Babakocsi klasszikus Track Grey/Green words

2010. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A babakocsi nem azért irányithatatlan mert bolygókerekes,hanem mert PC!!szerintem nagyon jó találmány a bolygókerék.
2010. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen talajon használod a bolygó kerekes babakocsit.
2010. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!