Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokat szeretnék a...

Tapasztalatokat szeretnék a Kunert VIP típusú babakocsiról! Van valakinek ilyen? Vélemények? Hol vettétek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is tetszik eza babakocsi,,szerintem jó árban van és elég strapának tüni ,de bővebb válasz pár nap mulva pénteken rendeltem interneten talán ma és holnap meg jön már nagyon várom majd írok ha ithon van .....egy 4. babáját váró anyuka
2009. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Megérkezett a Kunert babakocsi? Kaptál róla számlát? És leírást? pl hogyan lesz teljesen vízszintes? Mert a 4. állásban sem az. Valamint a lábtartót tudod 3 fokozatban állítani? Mert ez szerepel a netes leírásban. Feltettem nekik emailben ezeket a kérdéseket, de válasz mai napig nincs... No komment.
2009. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Én még nem rendeltem meg,szerintem az első válaszolótól kérdezd meg priviben!Ő talán tud segíteni!:)

2009. ápr. 6. 09:18
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Szuper, nagyon masszív és jól is néz ki. Nem bántuk meg!Mi a [link] oldalon vettük. Nagyon meg vagyunk vele elégedve! Ami még fontos Ingyen kiszállították!

Más dolgaik is vannak, jó áron, érdemes megnézni.

2009. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!