Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetesen nem érzek magzatmozg...

Timi_27 kérdése:

19hetesen nem érzek magzatmozgast! Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nincs, meg van harom hetes erezni.
2015. szept. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
20. hét előtt nem nagyon lehet érezni, és még utána is függ pl attól hogy hányadik gyerek (inkább amiatt hogy másodiknál már tudja az ember mit kell érezni), testalkattól.
2015. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En iS kesobb kezdtem erezni.
2015. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

22-23. Hét után kezdtem érezni, pedig már második baba. :)

Aggodalomra semmi ok! :) Lesz még olyan,hogy azt kívánod, kicsit álljon már meg :)))

2015. szept. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek:)Nagyon aggódós vagyok sajna...ma megyek4Dre remélem ott minden rendben lesz és megnyugszom:)
2015. szept. 1. 08:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Mas is érezte ilyen későn?
2015. szept. 3. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs baj. én 22 hetes voltam, mikor rájöttem, hogy mit kell éreznem - vagy talán akkor éreztem először... nem tudom :) azt mondják a másodiknál már jobban felismerjük azt a "levegőbuborékszaladgálbennemvagymi?" féle fura kis csiklandós érzést :)
2015. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nincs baj kérdező,mert a babád még kicsi.Majd 22 vagy 25 hetes kortól fogod majd,a babát érezni
2015. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor mért írja mindenki sokkal korabbra?Mellsofali lepenyem van....erzek néha vmit de nem a buborékolos érzést inkabb rendes mocorgast...bar lehet h nem Ő
2015. szept. 6. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!