Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell éreznem magzatmozgá...

Mikor kell éreznem magzatmozgást? 17 hetes

Figyelt kérdés
Eddig csak szurkalo erzest éreztem a hasamban, nem volt kellemes ezért is gondolom,hogy nem a baba hiszen azt mondják jo érzés ha mozog. Mikor kell éreznem először? Első baba
2015. júl. 21. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

16 és 20 hét között szokták a kismamák először érezni. Aki már volt kismama, ők már ismerik azt az érzést, ezért ők korábban már felismerhetik, hogy az a babájuk, míg az első babás kismamák is érezhetik akár 16 hetesen, csak nem tudják, hogy az, amit éreznek, az a babájuk, hanem később, a 18-20. hét környékén érzik inkább ők. Nekem is van egy kisfiam, 18 hetesen éreztem először a mozgását.

És a hasszurkálás, az nem, az nem magzatmozgás.

Szóval majd fogod érezni a következő hetekben.

2015. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
2-3- hét mulva már biztosan érezni fogod :)
2015. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
kb. 18 hetesen
2015. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy a méhlepény milyen elhelyezkedésű, vagy hogy milyen alkat vagy...


Mellső fali lepénnyel az se meglepő, ha csak a 22-24. héten érzi meg először valaki.

2015. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

ilyen nincs hogy mikor KELL! :D

Minden baba más és más, és minden kismama más.

Én nekem első babám lesz, 16. héten már éreztem, apró "pöcköléseket" tényleg jó érzés volt, de naponta maximum 2x éreztem..

Apuka 17. hétben éreztem először, de ez is nagyon változó.

Most pedig már nagyon nagyon virgonc, és erős... :D 26 hetes vagyok.

türelem! és boldog babavárást

2015. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kislányomnál 16hetesen éreztem onnantól fogva folyamatosan. Kissebb-nagyobb intenzitásokkal, aztén 31 héttől semmi, nagyon féltettem , de semmi baja nem volt csak lusta volt. Most 9 hetes vagyok van még egy jó pár hetem de már kyváncsian várom.
2015. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az elso babamat 16+3 napnal mar ereztem :)

Masodik babat pedig kereken 14 hetesen :)

2015. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én anyukám 14 hetes volt.
2015. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!