Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megrövidült a méhnyak hossza...

Megrövidült a méhnyak hossza 18 hetesen. (2000-es) Van félnivalóm?

Figyelt kérdés
A doki kímélő életmódot javasolt. Ez a 2. szülésem lesz és nagyon betegek voltunk a múlt héten. Lehet,hogy attól van ez? Mit javasoltok a kímélő életmódra? Nem kell feküdni egész nap, ugye?
2010. márc. 9. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a 12. héttől 2000-es az értékem. Az orvos nem mondott rá semmit, azt sem, hogy tartózkodjunk a szextől, azt sem hogy pihenjek. Pedig magánorvosom van, ha valamire figyelnem kellene, biztosan mondta volna.


Boldog és nyugodt babavárást,

26 hetes kismama

2010. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell feküdni, de ha fáradsz nagyon, akkor pihenj le, ülj le. Ne emelgess, ne hajolgass, ne gyalogolj sokat.

(nem tudom, mekkora a a nagyobbik, de... pont ezek a megvalósíthatatlan dolgok egy kisebb tesó mellett :)

2010. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors válaszokat. A nagylányom 2 éves lesz és 13 kiló. Próbálok lassítani.
2010. márc. 9. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem már 10 hetesen is annyi volt!És azóta sem változott!!!A doki azt mondta,hogy ez még teljesen jó!!!Üdv:22 hetes kismama
2010. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ez még szerintem nem vészes. Nekem már az 5 hetes papíromon is ez az érték szerepelt. Van akinek alapból is rövid a méhnyaka, nem megrövidült.

Nekem annyit mondott a doki, hogy arra figyeljek, hogy ne emeljek, illetve ha érzem, hogy fáradok és ebből kifolyólag fáj a derekam, azonnal dőljek le!

2010. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!