Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez gond? Mitől...

Szerintetek ez gond? Mitől lehet? Abba hagytam az Utrogestant a doki tanácsára azóta érzem a nyilalásokat

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a 16 hetes ultrahangon, a doki mindent rendben talált, viszont eddig használnom kellett az Utrogestant fokozatosan csökkentettem, doki tanácsára azonban elhagytam. Ma reggel már erősebb nyilalásokat éreztem jobb oldalon a hasamnál, nem tudom behatárolni a helyét, talán a petefészkemnél. Gyerkőc mozgását már lassan 1 hete érzem, lehet hogy ő ficánkol?
2010. márc. 9. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem amiatt van. :) A 16. héttől nagyot nő a baba, nekem akkor 3 nap alatt lett kismamás pocim a lapos hasból.

Nekem is sokat nyilallt akkortájt. Volt, hogy összegörnyedve mentem...

Jah, és én is akkor hagytam az Utrot, a 16. héten. :) De a nyilallás jött azóta többször is, pedig a méhlepény ellátja a feladatát régóta már!

Jah, nekem is egyoldalú volt a nyilallás mindig, legtöbbször a bal...

A baba mozgása tutira nem fáj ilyenkor még. Ez a méhszalagok nyúlása miatt van, amit érzel, - szinte a petefészeknél érződik...

No para! :)

28 hetes km

2010. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Boldog babavárást neked is.

2010. márc. 9. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!