Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten sztk-ba szeretnék...

Kecskeméten sztk-ba szeretnék menni terhességgel a jövő héten. Vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen ellátást kapok? Jó rossz tapasztalatok vannak? Érdemes-e oda menni vagy keressek más orvost?
2010. márc. 9. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,én is ott voltam először,rendes ott a doki és jó szakember nem jut eszembe a neve csak az h valamilyen István.nincs ultrahangja ezért inkább ajánlanám,hogy keress egy magán dokit aki mindent megcsinál 1 helyen és majd a végén a szülést is (nekem a DR Nemes András a dokim).ja az sztk ba be kell jelentkezni és ugy jobban fogadnak.sok sikert és boldog baba várást.36hkm
2010. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja első vagyok.ellátás:megvizsgál kézzel betapintással és ír 1 papírt hogy mit érzett és elküld a kórházba uh ra.ennyi.ezért mondtam h érdemesebb olyanhoz menni akinek van ultrahangja.
2010. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem választanod kellene orvost, ha erre nem akarsz áldozni ( amit megértek ) akkor legalább egy jó ultrahangoshoz járj el aki megbízhatóan végigkíséri a terhességedet, és akkor ha ez megvan az SZTK rendelésen megkapod a szokásos kötelező vizsgálatokat, kórházban pedig szülhetsz az ügyeletesnél.

Ha orvost választanál akkor ajánlom neked Dr Terebessy Károly főorvost ( a Malom plázában rendel magán és szuper UH-ja is van ) nagyon lelkiismeretes, türelmes, a nagyfiam nála született Szabadszálláson.

UH-ra pedig én a Kápolna utcára jártam a Bérczi Ildikóhoz, kiváló, megbízható szakember, komoly UH-val, mind a két gyerekemmel ő kísérte végig UH-n a fejlődést, őt tényleg szívből ajánlom.

Szülni pedig szerintem a legjobb Cegléden, tiszta és nagyon bababarát kórház, modern szülőszobával.

2010. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ott állapították meg a terhességet.Pataki Istvánnak hívják a dokit, és a Piaristák terén rendel.Nekem sem volt vele bajom soha, a terhességem előtt mindig hozzá jártam, a rákszűrést is ő csinálta.Igen, csak manuálisan tud megvizsgálni.Nálam pl. beutalót sem adott UH-ra, csak kb. a 8 . héten.Nem nála fogok szülni.Szabó Gábor a fogadott orvosom.A héten kellett volna mennem rákszűrésre az SZTK-ba, de nem mentem el, mert tartok tőle, és a kiskönyvemben más orvos neve szerepel.Nem szeretném, ha kínos lenne.Minden hétköznap délelőtt ezen a számon tudsz időpontot kérni: 06/76-514-058
2010. márc. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm a tel. számot és mindenki másnak is.
2010. márc. 12. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!