Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megyek Pécsett a Medison-ba...

Ma megyek Pécsett a Medison-ba 4D-re. Kovács Kálmán milyen orvos? Egyszer-kétszer találkoztam vele a klinkikán, elég mogorvának tünt, tényleg olyan?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia ! Én voltam, de a BAY CSABÁHOZ kerültem...rendes volt.

Szerintem mivel ez magánklinika a MEDISON ezért nem hiszem, hogy 15000ft-ért mogorva lesz. De ott tök jó fej az ügyintéző lány, és ha nem tudod vállalni a mai időpontot szívesen áttesz..mondhatod, hogy nem érsz rá és kéne másik időpont, de nem ehhez a dokihoz, hanem a Bay-hoz és akkor ad egy új időpontot pár nap múlva mehetsz is, ha türelmes vagy, de szerintem ugyanazt megtudhatod a Kovács Kálmánnál is.

Jó mozizást.

2008. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A Bay Csaba csinált nekem már uh-ot a klinikán, ő tényleg nagyon jó fej orvos. Hát talán igazad van 15 ezer ft-ért talán kedves lesz, de hát a lényeg az én picikém lesz úgyis.
2008. szept. 5. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én voltam nála 4D-n, nagyon normális volt. Igaza van az előző hozzászólónak, 15e Ft-ért szerintem ott mindenki normális. A klinikán is voltam nála uh-n, ott nekem sem volt rokonszenves, node ott a futószalagon ki az??

2008. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!