Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C2000 vagy C3000akkor? :Ssegít...

C2000 vagy C3000akkor? :Ssegítene valaki hogy most akkor mi van, mit befolyásol? 16h

Figyelt kérdés
Tegnap bekellett mennünk az ügyeletre mert begörcsöltem,vagyis inkább szurkált jobb oldalt a hasam,nem görcs volt,na mindegy,azt mondták vakbélgyanú,ma ezt kizárták,most azt mondták gyulladás van a petefészkembe..stb,a lényeg,hogy az ügyeleten nem az én orvosom vizsgált,de ma felhívtam,és elmentem hozzá is,ő is megvizsgált,és csk most néztem itthon a papírokat hogy nem egyezik a méhszáj "adat"a 2papíron.Az egyiken azvan amit tegnap adtak az ügyeleten hogy C2000,a main pedia az,hogy C3000,ezt az én orvosom adta.Akkor most melyik jó?Sok a különbség?Vagy mit csináljak ilyenkor?Annyit mondott a dokim,hogy napi 3x2magne B6,pihenés,de az együttlétre direkt rákérdeztem,mert mióta babát várok nemvoltunk együtt a párommal,és azt mondta nyugodtan lehet,csak várjam meg még panaszmentes leszek,és beszedem a gyógyszert amit ugye felírt,de utána nyugodtan..Szerintetek?Tényleg nemlehet baj ha együtt leszünk majd kb 1hét mulva a párommal?Ha C2000 ha C3000?Vagy valamelyiknél nemszabad?Ha valaki tud,segítsen!Köszönöm!(16h)
2010. márc. 5. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi a c3000 a legoptimálisabb állapot, azt jelenti, hogy a méhszáj teljesen zárt, és megtartott, nincs rövidülés:) Legyetek együtt nyugodtan. Valószínű, hogy az ügyeleten tévedtek, kézzel vizsgálják a méhszájat, és 1 cm nem túl nagy eltérés. Biztosan nem lesz gond, ha együtt lesztek, jó szórakozást:D

ҝ

2010. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)akkor megnyugodtam kicsit.
2010. márc. 5. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Én majdnem teljesen ebben a cipőben jártam/járok, hogy szúrkált a hasam alja és az én orvosom C2000-et írt rá, de utána még mindig volt ez a problémám és akkor az ügyeleten C3000-et írtak rá, aztán ezután nagyon elkezdett keményedni a hasam amit addig nem csinált, akkor meg erősen és gyakran keményedett, behívott az orvos, hogy megvizsgáljon, hogy nem-e nyílik a méhszáj vagy nem-e rövidül és azt mondta, hogy minden rendben, zárt vagyok, de a papírra C2000-et írt. Mondjuk nekem megtiltották a házaséletet és ágynyugalmat mondtak, sokat kell feküdnöm. A magne b6-ból 3x2-t szedek én is.
2010. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!