Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miss ab után mennyivel lehetek...

Miss ab után mennyivel lehetek babás újra? Tényleg könnyebb teherbe esni ilyenkor? A következő babával nem lesz gond?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pár hónapot várjál a próbálkozással!
2008. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó ha pihen a méhed fél évet és csak aztán próbálkoztok! Javaslom a Gynevac injekciót mert ez segít, hogy legközelebb ne történjen meg! Olvass utána a neten és irasd fel a háziorvossal. Már most érdemes lenne az elsőt beadatni, de beszéld meg a dokiddal,de előtte mindenképp olvass utána a szernek mert ha neki nem ,, érdeke,, akkor nem biztos hogy javasolná! érted-ugye?
2008. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi szépen. MI babánkat nagy valószínűséeggel kromoszóma rendellenés miatt veszítettük el. Szóval úgy tűnik nincs semmi gyulladás vagy ilyesmi. De majd jól megkérdezem a dokit, nagyon aranyos.

2008. szept. 4. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fél évvel utána estem teherbe. Most töltöttük be a 13. hetet. Nálam valószínűleg sárgatest elégtelenség volt a probléma. Most a kezdetektől szedtem az utrogestant.

2008. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hónap múlva lettem újra babás. Nem derült ki, hogy miért vesztettem el az előzőt. Most duphaston-t szedek és 10 naponta kell dokihoz menni.
2008. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
SZIA! TAVALY MÁJUSBA NEKÜNK IS KROMOSZÓMA RENDELLENESSÉG VOLT,PONTOSABBAN: HIGROMA COLLI! MAGYARUL ÖDÉMÁS VOLT A MAGZAT! NEKEM AKKOR A DOKI AZT JAVASOLTA,HOGY 6 HÉTIG NE SZEXELJÜNK,ÉS 6 HÓNAPIG PEDIG VÉDEKEZZÜNK! EBBE A 6 HÓNAPBA BENNE VOLT A 6 HÉT IS! DECEMBERBE KEZDTÜNK EL PRÓBÁLKOZNI,ÉS JÚNIUSBA SIKERÜLT! DE EZ NEM BIZTOS,HOGY A MŰTÉT MIATT TARTOTT ILYEN SOKÁIG,MERT NEKÜNK AZ ELSŐ IS 5 HÓNAP ALATT SIKERÜLT BE! MOST VAGYOK A 13. HÉTBE,ÉS ÚGY NÉZ KI,HOGY MINDEN RENDBE VAN! JA,MEG NEKEM MEG IS MONDTA AKKOR A DOKI,HOGY KÖVETKEZŐNÉL ESÉLYE EGYENLŐ A NULLÁVAL! ÉS ÉN SEMMI VITAMINT NEM SZEDEK,MERT ÉN HATALMASAT CSALÓDTAM BENNE! AZ ELEVITET SZEDTEM,AMI MAGZATVÉDŐ VITAMIN,ÉS MÉGIS BETEG VOLT A MAGZAT,PEDIG MÁR A TERHESSÉG ELŐTT IS SZEDTEM,MOST MEG NEM SZEDEK,CSAK MAGNE B6-OT ÉS MINDEN RENDBE VAN! JÓ EGÉSZSÉGET NEKED! SZIA! BÁRMI ÉRDEKEL,ÍRJ PRIVIT NYUGODTAN!
2008. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is így jártam márciusban,júniusban már nem jött meg:))most vagyok 13 hetes.Mi csak az első hónapban védekeztünk,arra gondoltunk,hogy majd a szervezetem eldönti,mikor áll készen.Eddig minden rendben van,de a 12 hetet végigaggódtam,minden pisiléskor a bugyimat néztem,hogy ugye nem véres...Nagyjából túl vagyok ezen a dilin majd aggódom más miatt.NYUGI!! a következőnél minden oké lesz!!
2008. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly májusban veszítettem el a babámat.Nekünk 3 hónapot mondott a doki, hogy újra próbálkozzunk. augusztusban már terhes lettem. idén áprilisban megszületett az egészséges, szép nagy lányom. Az elején én is duphastont szedtem, és 2 hónapig az elevitet. nem volt semmi gond, sokat kellett pihennem,és a doki letiltott a házaséletről is.
2008. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapra rá teherbe estem,nagyon megilyedtem,de az orvos csak mosolygott rajta és azt mondta ha már így van akkor így van.A baba szépen növekszik,Hétfőn megyek a 12 hetesre.
2008. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is missed ab.-m volt 8 hetesen. Tavaly december 14én kellett befejezni a terhességet. Január 15-én menstruáltam és utána teherbe estem. Október közepére várjuk a babát! Tehát most a 33. hétben vagyok és teljesen panaszmentes volt eddig a babavárás.
2008. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!