Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallja a bébim, amikor zenét...

Hallja a bébim, amikor zenét hallgatok az mp4 lejátszómon? Vagy csak, amikor én énekelek? 28 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt nem hallja, de azt igen, ha rádiót vagy tv-t hallgatsz, vagy ha te énekelsz.
2008. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak amikor énekelsz - de azt kiválóan. És azt is elég jól, ami zene körülötted van. De a fülhallgatódat nem. Viszont, ha valami kemény zenétől feszült, ideges leszel - akkor ő is.
2008. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor inkább nem fülhallgatónk keresztül hallgatom a zenét!! had élvezze ő is!! :) énekelni sokszor szoktam, majd jelzi, ha nem tetszik neki :)

boldog pocakoskodást nektek!!

2008. szept. 3. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
szerintem halja az en lanyom ahogy meghallota a hasamba a zenet egybol rugdosott es mocorgott most 15 honapos de ugy tancol utemre, hogy elajulnak rajta:))
2008. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!