Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült, hogy terhes vagyok....

Kiderült, hogy terhes vagyok. Párommal beszéltem erről, de ő nem akarja a babát, én viszont nem akarok 'megszabadulni' tőle. Vajon meg fog változni a véleménye idővel?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy vetessem el, mert nem fogja elrontani az életét, az álmait nem fogja 'ez' miatt feladni, és különben is már öreg ehhez (35 éves). Már van egy idősebb fia, vele jól kijön, szereti (előző házasságából). 10 évvel fiatalabb vagyok nála, az iskolát a következő évben fejezem be (egy vizsga kell már csak). Munkaviszonyom nem volt, csak diákmunkák és alkalmi munkák. Szüleim mondták, hogy mindenben támogatnak, segítenek nekünk, de így sem akarja a babát.

Nagyon szeretem, de sajnos így a kapcsolatunknak látom a végét. A babát mindenképpen meg akarom szülni, már most nagyon szeretem.

Olyanok válaszát várom, akik jártak hasonló cipőben.


2015. júl. 8. 20:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
Én tuti megtartanám a helyedben a párodnak pedig ezt tudni kellett hogy te előbb utóbb vágyódni fogsz babára attól mert neki van ....
2015. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%

8. válaszadóval értek egyet. A kapcsolatotok akkor is tönkre fog menni, ha elveteted a babát, mert meg fogod utálni a párod, amiért erre kényszerített. Ott leszel akkor is egyedül, csak még gyereked sem lesz, csak a tudat, hogy a "semmiért" adtad a gyereked életét.

Ha megtartod, akkor legalább lesz egy gyereked, akit szeretsz és aki viszont szeret.

2015. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!