Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában sokat fáj a hátam,...

Mostanában sokat fáj a hátam, főleg ha egy pózban vagyok sokáig, pl tvzés közben, használhatok rá jégzselé nevezetü krémet? Nincs rá irva terheseknek ajánlják e, ezért kérdem, köszi.29hetes km

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Syia, eyt enis syeretnem tudni, mert nekemis faj a hatam, sot a mellkhasom is :( De nekem azt mondtak, hogy keruljek mindenfele kenocsot, ha tehetem, mert a boron keresztul a verbe is juthatnak be olyan anyagok amik arthatnak.
2010. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is sokat fájt a hátam és a derekam is. Tévézéshez és alváshoz a kismamapárna jött be, tudom ajánlani és később is jó lesz a szoptatáshoz. 27 hetes km
2010. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az van nekem is,én is nagyon szeretem,de egy ponton fáj pár napja,vagy ha oldal fekszem a jobb oldalon a lapockám alatt.Mondjuk holnap megyek a dokihoz,majd rákérdek.
2010. márc. 3. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!