Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikreim lesznek. A mellső és a...

Ikreim lesznek. A mellső és a hátsó falon van a méhlepény. Mikor éreztetek először mozgást?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ikreket várok, de még csak 12 hetes vagyok. Persze még nem éreztem, de tettem fel én is ilyen kérdést nemrég, mert a lányom is elég korán éreztem (14 hét), várom már nagyon hogy bejelentkezzenek. Nekem ott mindenki 16-18 hetet írt, tehát mint mikor egy babával szokta átlagba az ember. Kíváncsi vagyok, mikor érzem tutira majd őket, és nem a bélmozgást.

Hány hetes vagy? Jól értem hogy kétpetéjűek? Az egyémek egypetéjűek.

Ma megyek uh-ra, szoríts hogy minden ok legyen velük! Megtudom azt is hogy egy vagy két méhlepény van, hol tapadtak, stb. Nagyon izgulok.

Boldog babavárást!

2010. márc. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 22hetes vagyok, mind a kettőnél hátsó falon tapad a méhlepény és a 18. héten tudtam határozottan mondani, hogy ők azok.

Én azon kattogok leginkább, hogy oké, mozgolódást érzek, de mind a kettő rugdos, vagy csak az egyik? Tök zavar, hogy nem tudom, mikor merre fekszenek.

Hány hetes vagy?

Kedves 1.válaszoló jelezz majd, hogy mi volt a dokinál, érdekel nagyon!!!

2010. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 26 hetes és 16-17 hetesen éreztem először őket, ami kb 18 hetesen tudatosult, hogy amiket éreztem azok ők voltak. Nekem azt mondták, hogy nem tudják megmondani, hogy 1 vagy 2 petéjűek, majd csak ha megszületnek. Amúgy nekem is a mellső és a hátsó falon tapadnak.
2010. márc. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 hetes terhes vagyok. Nekem a dokim rögtön megmondta mikor elmentem az első uh-ra (7 hetesen) hogy kétpetéjűek, ugyanis 2 petezsákot látott. Ez azóta sem változott és egyszerre is nőnek :)
2010. márc. 3. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két baba hátsó fali tapadású és a 16. hét végén éreztem először a mozgást. Rögtön tudtam, hogy ők azok.
2010. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Első vagyok. Minden ok, 60 és 63 mm-esek, minden értékük rendben, ficeregtek rendesen, főleg az egyik. Most azt mondta a doki, hogy lehet kétpetéjűek, mert hogy van köztük elválasztó membrán, és egypetéjűeknél kevés esetben van, viszont csak egy petezsákom volt, abból meg az következik hogy egypetéjűk, úgyhogy most nem tudom. Lehet nekem is csak akkor derül ki, hogyha megszülettek. Méhlepényt vagy lepényeket még nem tudta megmondani, azt sem hogy hány van, abból sem tudni. Nemükre meg elfelejtettem rákérdezni, annyira örültem hogy minden ok, megvannak és már ilyen "nagyok". A lányom ennyi idősen csak 52 mm volt egyedül.Olyan boldog vagyok! Néha egyébként érzek hasonlót mint mikor a lányom mozgott, őt is már 14 hetesen éreztem, 17-18 hetesen már apa is érezte a pocakomon, ezért nem csodálkoznék ha tényleg ők lennének, de még nem tuti. A pocim meg egy hónappal biztosan nagyobbnak tűnik, mint amennyi idős vagyok. (12+3 hetes)
2010. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

14:17 gratulálok!

Nekem 12 hetesen 63 mm-esek voltak a picik

2010. márc. 3. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 26 hetes. Nekem 12 hetesen az egyik 68 mm, a másik 62 mm volt, de azóta már be is hozta a másikat, meg le is hagyta, bár most megint ő a kisebb, de azt mondták, hogy az egyik mindig kisebb lesz a másiknál. Nekem is úgy van ahogy az "első" írta, hogy van elválasztóburok, de 1 petezsák volt az elejétől fogva, viszont az orvosom azt mondta mikor megkérdeztem, hogy ezt mikor lehet tudni, akkor azt mondta, hogy ha megszületnek és akkor hány méhlepény lesz "kiterítve". Annyit mondott még, hogy mivel a családban egypetéjűek vannak, így nagyobb rá az esély, de ez sem 100 %.
2010. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!