Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvízvétel fájdalmas?...

A magzatvízvétel fájdalmas? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Még 2 napom van a kiírtig.
2010. márc. 2. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj, ha már ki vagy kicsit nyílva.
2010. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tuti vesznek is magzatvizet? Nem csak ellenőrzik? Én úgy tudom, hogy ilyenkor csak ellenőrzik, az meg olyasmi, hogy egy vékony csövön át nézi meg a doki a színét. Akinek csinálták, annak nem fájt. Csak mert ha vesznek is, akkor azt bizonyos betegségek szűrésekor szokták és a hasadba böknek egy tűt. Vagy ez lesz neked?

Kellemes és könnyű szülést kívánok!

2010. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem nem tudom hogy lesz-e egyáltalán,csak érdeklődöm,hogy milyen.de nincs semmi gond velünk.csak azt hallottam,h aki túlhordja a babát,annak nézik.
2010. márc. 2. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. héten csinàltàk,egy tüt böktek a hasamba,azon keresztül vettek magzatvizet.Nem tartott sokàig,fél percig talàn.Ki lehet birni.Utàna két napig fàjt ha nevettem vagy felültem,de aztàn elmult.
2010. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!