Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abból lehet gond hogy sokat...

Abból lehet gond hogy sokat híztam és ha megpróbálok mostantól szénhidrátot nem enni vagy csak minimálisat? 29. hétben járunk és már 10 kgot hiztam ami nagyon aggaszt.

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a vérnyomásod rendben nemlesz gond,lesz még több is, nyugi..
2008. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrátra is szükséged van. Azt tudnám javasolni, ami nekem is bejött az eddigiek során: reggelire bőven lehet enni teljes kiőrlésű szénhidrátot: igazi zabpelyhet vagy igazi tk. kenyeret. Utána már ne, vagy csak nagyon ritkán. Amíg ezt tartottam, nem jött fel rám egy deka sem, csak sajnos mivel ezek ellenére is cukros lettem, meghatározták a szénhidrátbevitelt. Ezek a rostok az emésztésedet is gyorsítják.Sok sikert!
2008. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző válaszoló is írta, reggelire mindenképp egyél valami szénhidrátot és tízóraira, uzsonnára is iktathatsz be gyümölcsöket, joghurtot.

Minél többször eszel egy nap, annál jobb. Ha délután, este már minimalizálod a szénhidrátfogyasztásod és délelőtt sem eszel túlzásba, tehát nem nagyon csokizol, cukrozol és teljes kiörlésű gabonát fogyasztasz inkább, akkor felesleges kg-okat nem fogsz magadra szedni, az biztos.

Teljesen kiiktatni viszont tilos a szénhidrátokat állapotosan. Pláne hogy a 10 kg hízás a 29. hétre szerintem nem tragikusan sok.

Figyelj oda, de semmiképp se ess túlzásba!

36 hetes dietetikus kismami:)

2008. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is 29 hetes vagyok és szintén 10 kg-ot híztam eddig.:)

Engem nem aggaszt a dolog ugyanis a babával és velem is minden rendben, a cukrom is a vérnyomásom is jó és nagyon jól érzem magam! Én csak amiatt nem fogok pl.kevesebb kenyeret enni hogy elmondhassam majd a terhességem végén hogy jujj de jó csak 15 kg-ot híztam. Mert szükségem van ennyi kajára amennyit eszek. Ha 22 kg többlet lesz hát akkor annyi lesz, senki sem egyforma. Ráadásul rajtam nem is igazán látszik. És az orvosom meg a védőnőm se szólt eddig egy szót se rá. Azt mondták amíg nincs panaszom emiatt addig jó.

De ha te kellemetlenül érzed magad a súlyod miatt akkor jobban figyelj oda, de teljesen ne iktasd ki a szénhidrátokat mert az nem jó!

2008. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En is 29-ik hetben vagyok. Es 11 kg-ot hiztam, nem is latszik nagyon rajtam es nem eszem agyon magam, vigyazok, hogy mit es mennyit eszek. Amikor utoljara voltam uh-an, akkor a babam sulya 1 hettel le volt maradva. Az elozo terhessegemnel osszesen hiztam 10 kg, es 37 het eloot szultem, 2.05 kg volt a kisfiam. Most azt sem banom ha 20 kg hizok, csak ha megint hamarabb szulok (aminek van eselye), ne a korhazban keljen uljek 3 hetet, amig a babam eleri a 2.5 kg. Es szerintem sem olyan vesz meg ez a 10-11 kg.

Boldog babavarast:)

2008. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeteket!
2008. szept. 3. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!