Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég erős vita után jelentkező...

Elég erős vita után jelentkező szúró érzés a méhben?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon összevesztünk egy hozzám közel álló emberrel. Nagyon csúnya dolgok hangoztak e, órákig sírtam pár perces szünetekkel. Kicsit keményedett a hasam hazafele jövet,de nem volt vészes,itthon rugdosott is a baba.

Este lefekvés előtt kezdődött a bal oldalon egy szúró érzés,mely éjjel enyhült ugyan,de még mindig érzem.

Ha a baba mozog,akkor valószínüleg nincs baj, ugye?

Egy hete voltam panasszal soron kívül az orvosomnál, akkor nem talált semmi bajt, és most nem akarom megint "zavarni" ilyennel.

Nem vérzek és nem görcsölök, csak ez a szúró érzés egyetlen ponton.

Szerintetek mi lehet?

21 hetes vagyok.


2015. jún. 22. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, szerintem véletlen egybeesés. A stressz nyilván nem tesz jót a babának de azért alkalmanként egy-két ilyen nem fog problémát okozni. És nem verzel amúgy sem, szerintem ne aggódj.


Egyébként a stressz akár duplára emelheti a magnézium szükségletet. Ilyenkor nem kell sajnálni a többet.

2015. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Delelőtt elmúlt a szúrkálós érzés,köszi a választ!
2015. jún. 22. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!