Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen kb. hányadik hónapban...

Terhesen kb. hányadik hónapban dudorodik ki a köldök?

Figyelt kérdés
Most még csak 9 hetes vagyok és lapos a hasam. Alapból mély köldököm van. Kíváncsi vagyok, mikortól fog úgy kiállni? Nektek mikor kezdett, csak a vége felé? Ez az egy dolog nem tetszik a pociban, mert amúgy szeretem a testhezálló ruhákat és szeretnék majd később is hordani, de hogy lehetne, hogy az ne látsszon nagyon? Leragasztani?
2015. jún. 11. 20:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20 hetesen kezdődött, most 25 hetesen már eléggé kidomborodik!:)
2015. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az első babánál nem dudorodott ki, a másodoknál ahogy elkezdett nőni a hasam.
2015. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem dudorodott ki, pár napom van hátra a szülésig.
2015. jún. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem dudorodott ki egyiknél sem, nekem is mély köldököm van alapból.
2015. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem elég mély a köldököm alapból, egy ujjpercem simán eltűnt benne :) Azt hiszem, olyan 20 hetesen vettem észre, hogy jön kifelé, kb. 28-29. hetesen lett egyenes, utána kezdett kiállni. Most 35 hetes vagyok, már ki van fordulva, de engem nem zavar egyáltalán.
2015. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. hét körül kezdett ellaposodni, amúgy mély köldököm van eredetileg. MOst a 25. héten már rendesen kidudorodik. Engem sem zavar, ettől imán felveszem a szűk felsőket.
2015. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!