Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon lassan fejlődik a...

Nagyon lassan fejlődik a babóm.7hetesen 3-4mm,8 hetes Uh-on 9mm. Még lehet, hogy egészséges?

Figyelt kérdés
Szívműködés mindkét alkalommal már megvolt. Ovuláció időpontja biztos (tüszőrepesztéses), így az "embrió" két héttel fiatalabb pont mint a terhességi hét. +/-1-2nap max.
2010. febr. 27. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van.Nekem még a 7 hetesen szívhang sem volt.Kíváncsi leszek legközelebb,hogy minden ok-e....de azért nem vagyok nyugodt.
2010. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen ez kicsit furi, mert nekem 7+3 volt 12,4mm. 8hetesen nem tudom. Nekem ráírták a papírjaimra, hogy fenyegető vetélés, tiédre nincs ráírva? Doki nem mondott semmit? 24h km
2010. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit a doki. :( Nem is írt semmi különöset a papírra.
2010. febr. 27. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj, hisz fejlődik és van szívhang. Lehet hogy később ágyazódott be. Nekem 8 hetesen 10 mm volt (a nagy könyv szerint az is kicsi)
2010. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez nagyon megnyugtató, mármint az, hogy pici méretei ellenére a babód egészséges. Így biztos, hogy nálunk se llesz baj. :)
2010. febr. 27. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:
1 hét alatt duplájára nőtt, ez mindenképp a fejlődés jele, szerintem! Lehet hogy később találkozott a sejted a kis fickóvak, később ágyazódott be néhány nappal.
2010. febr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy most felel meg 7 hetes terhességnek a tied, nem 8-nak, de 1 hét alatt 6 mm-t nőtt, és ilyenkor 1 nap alatt 0,5-1 mm-t nőnek, tehát a te babád belehúzott, és a nagykönyv szerint halad, úgyhogy szerintem, ne aggódj, bár tudom, könnyú mondani...
2010. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltunk Uh-on. Úgy tűnik, hogy minden rendben. 9+5 hetesen 25mm volt. Elkezdte behozni a lemaradását a kis Csöppségem :) Köszi mindenkinek a válaszokat és a bíztatást!
2010. márc. 5. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondtam én. :))

Utolsó voltam...

2010. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!