Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsiek! Várnagy Ákos nőgyógyá...

Pécsiek! Várnagy Ákos nőgyógyász milyen? Mikor rendel? Hol?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam Ő a meddőségre van specializálódva.
2010. febr. 27. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy tünemény. Már lassan egy éve járok hozzá, meddőségi gondommal kerestem meg. Ő volt az első a 3 nőgyógyász közül, akiket megjártam, aki rájött, hogy miért nem jön össze a baba. Most már 14 hetes terhes vagyok.

Csak ajánlani tudom. Én Kaposvárról járok hozzá, de sem a pénzt, sem az időt nem bánom, mert érti a dolgát, és kedves is. A klinikán dolgozik, és ott van a magánrendelése is.

Priviben elküldöm szívesen a számát, ha gondolod.

2010. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Sajnos én nem vagyok jó véleménnyel róla. Az ultrahang centrumban voltam nála, 4D-n. 15 hetes voltam akkor, megkérdeztem, hogy megtudná-e mondani, hogy kisfiút vagy kislányt várunk. Erre azt mondta, hogy ilyen korán még nem, különben is ő csinált abortuszt ilyen idős korban, és ott sem lehetett megállapítani a magzaton, hogy fiú vagy kislány. Hát, szerintem ezt egy kismamának talán nem kellett volna mondania, nekem nagyon rosszul esett. Csak a derekától felfelé mutatta a babánkat, pedig volt, hogy szembefordult, és szétrakta a lábát. Simán megtudhattuk volna, hogy mi lesz a neme.

2010. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a 2. hozzászóló esetében természetes úton jött-e létre a terhesség. Mert olvastam más blogokat is és ott azt írták, aki hozzá jár évekig meddőség, lombik stb. miatt azzal nagyon rendes, de a "szimpla terhesekkel" elég lekezelő. Ebből mi lehet az igazság???
2010. márc. 1. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Már ne is haragudj, de ez egy hülyeség. De ha ilyenekkel foglalkozol, akkor ne menj egy orvoshoz sem, mert mindegyiknek vannak hibái. Tökéletes orvost, olyat, aki mindig csak jó döntéseket hozott, soha nem rontott el semmit, és mindenki maximálisan meg van vele elégedve, nem fogsz találni.

Tudod, amikor én a meddőségemmel hozzá kerültem, nem azzal foglalkoztam, hogy más mint mond, hanem hogy tud-e rajtam segíteni.

Tudott. És csak ez számít.

2010. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazat adok az előttem szólónak, mindenkiről megoszlanak a vélemények. Olyat tényleg nem fogsz találni, akivel mindenki elégedett.

Én csak egy szimpla 4D-re mentem hozzá, azelőtt soha nem találkoztam vele, tehát nem meddőség kapcsán kerültem hozzá.

Te kérdeztél, én válaszoltam, ezzel nem akartalak befolyásolni. Ha mégis, bocsánatot kérek!

2. válaszoló

2010. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!