Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és...

8 hetes terhes vagyok és nagyon kívánom a szexet, jobban mint terhességem előtt! Van hogy kétszer is egy nap! Ártok vele a babónak? Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ártasz, de azért ne durvuljatok.
2015. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:) ha nincs semmi baj akkor nyugodtan.
2015. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. Minden nő ilyenkor így van vele.
2015. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindent bele. Hajrá!
2015. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is akkor kívántam legjobban, nekünk az előzmények miatt inkább nem tanácsolták. Amikor meg már finoman engedte az orvos, akkor már nem kívántam, és még nagyon-nagyon sokáig nem, a baba megszületése után több, mint két évig alacsony volt a libidóm, vagyis, amíg szoptattam. Hormonoktól függetlenül a permanens fáradtság sem tesz jót a libidónak. Szóval ha nincs baj a terhességgel, akkor használd ki és a párod is, hogy most van hozzá kedved:)
2015. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes leszek most, és én is teljesen rá vagyok kattanva. Előtte se volt gondom, de tegnap egy film kapcsán is beindultam, és pont ez jutott eszembe, hogy nem artunk-e.
2015. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!