Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsa rosszullét, megijedtem...

Furcsa rosszullét, megijedtem mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel nagyon furcsa rosszullét jött rám, eddig soha nem hánytam, de tegnap hirtelen nagyon rosszul lettem, pillanatok alatt levert a víz, szédültem, zúgott a fülem és hánytam. Semmi görcs, semmi folyás. Mi lehetett ez?
2008. aug. 31. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hányás nem lenne ott,nekem vércukorleesének tűnik!
2008. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is volt 6 hetesen, és ugyanúgy reggel. Biztos nem ettél előtte semmit és azért. Csak én nem hánytam, de majdnem.

De aztán rögtön elmúlt és azóta nem volt ilyen.

2008. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos velem is tobbszor elofordult mar, en annak tudtam be hogy nagyon alacsony a vernyomasom..
2008. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a vérnyomásom egyébként is nagyon alacsony, 30 évesen mindentől félek már már nevetséges, de nagyon sokat vártunk erre a babára mentségemre legyen mondva!
2008. aug. 31. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,pihenj le,vagy cukor,vagy vérnyomás,a hányás meg az ilyedségtöl lehet!Velem is gyakran elöfordul,én cukros vizet szoktam,egy korty kávét,kicsavart gyümölcslét,vagy egy szelet csokit,nekem elmulik igy...Ha gyakran elöfordul azért menj az orvoshoz....minden jót....21 hetes mama
2008. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!