Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes 56-os babaruhákkal...

Érdemes 56-os babaruhákkal készülni előre, vagy csak 62-essel, amíg nem tudjuk, mekkora lesz a baba?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék úgy járni,hogy amikor megszületik,már kicsi neki a sok ruha. Eddig 62-eseket vettem,nem akarok feleslegesen pénzt kidobni az ablakon. Ráérek az 56-ossal,ha pici lesz? Vagy néhány bodyt azért vegyek?
2010. febr. 26. 13:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 4250g volt és 60 centi mégis 6-8 hétig hordott 56-os rucikat. Sőtt, van olyan márka, amiből még most 3 hónaposan is jó rá az 56-os. Sztem mindenképp vegyél, mert látod az én fiam mekkorán született, mégis nagy volt rá minden 62-es. Csak egy pár darabot vegyél, aztán ha kell még utólag is be tudod szerezni, de mégis lesz mit adni a babára, ha hazamentek. :)

Vegyél használtan ilyen pici méretet, hiszen ezeket nem tudják "elhasználni" és nagyon szépekre lehet akarni pár száz forintért a teszveszen és a vaterán. Én szinte vadiúj rugikat vettem 100.-/db-ért. :)

2010. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

16:07-es vagyok.


14:44 nálunk a saccolás nem jött be, az első fiamat 3 kiló körülire saccolták és 3900 lett, a másodikra azt mondták, hogy jóval kisebb lesz, olyan 3-3,3 ehhez képest 4,25 lett. A saccolásban azóta nem hiszek :D:D

2010. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát én úgy jártam, hogy nem nagyon vettem, volt vagy 3-4 db 56 ruhánk. 3900g 56cm született, de mikor 2 hetes volt, be kellett mennem a tescoba, és vettem olyan 3db-os 56-os pamutrugit, mert nem tudtam mibe öltöztetni. Mindenki azt mondta nem kell olyan kicsi, mert majd kapok, meg kicsi lesz, de hidd el, hogy kell. Ne tárazz be 30db-ot, de legyen annyi, hogy ne kellejen minden nap kézzel öblögetni.
2010. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ezen gondolkodtam, mindenki azt mondta, h nem kell, mert úgy is kicsi lesz, én azért vettem, érdemes ezeket használtan venni, én elmentem egy bababörzére, és 10 bodyt (8 56-os, 2 50) plusz két rugit vettem 2000 ft-ért annyiért nem drága!

Mndjuk h tudom-e őket használni azt nem tudom, de majd 2 hónap múlva kiderül:)

30 hetes km

2010. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!