Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete volt missed ab. -om 7...

Ketteske kérdése:

1 hete volt missed ab. -om 7 hetesen müvi befejezéssel. Ma elkezdett fájni a méhem. Apró nyilalásokat is érzek, és szúró illetve tompa fájdalmat. Ez normális?

Figyelt kérdés
Iszom a cickafark teát, az gondolom nem árt, de kiváncsi lennék, hogy ez a fájdalom a mütét velejárója-e, vagy valami baj van?
2010. febr. 25. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt, amíg nincs lázad és nem görcsölsz addig normális. áll vissza a méh és a tartószálak a helyére, a hormonok is rendeződnek. a cickafark tea jó ötlet. én szedtem még nagydózisú c vitamint és e vitamint, ezek segítik a gyorsabb regenerálódást.
2010. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem izgulok, még szedem a terhesvitamint, ami még maradt belőle....:(
2010. febr. 25. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5 hete volt missed ab-om 11. hetesen... Én még másfél hétig vérezgettem, hol erősen, hol gyengén és volt, hogy egy napig semmi. már azt hittem el sem múlik ez a vérezgetés! A méhem persze, hogy szurkált, görcsölt néha, de ez természetes, vissza kell húzódnia! a C vitamin szerintem is jó ötlet! és most jött meg a menszeszem tegnap!
2010. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én csak 1 napig véreztem, remélem nekem is hamar megjön. Fogok még szedni C vitamint.
2010. febr. 26. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!