Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok,...

18 hetes kismama vagyok, normalis ha neha nyilalasokat erzek a huvelyemben?

Figyelt kérdés
Remelem, hogy nem nyillik a mehszaljam, valaki erzett ilyet? Nagyon felek. :(
2009. szept. 25. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyfolytában érzem. Semmi gond, ne aggódj! :)
2009. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom, hogy valaszoltal. Hat igen...eleg aggodo tipus vagyok es raadasul elso baba. :) De ha masnal is elofrdul es nincs gond akkor ugylatszik termeszetes.

Koszi megegyszer es boldog babavarast!

2009. szept. 25. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia én is 18 hetes vagyok nekem is szokott nyilalni sőt néha a pocomba is doki azt mondta ez természetes mert gyors iramban nő a méh...ne aggodj én is aggodos vagyok ám...:-)) tudom hogy rossz...de a dokim mondta nekem tehát ne aggodj!Boldog babavárást!
2009. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is masodik, hgoy valaszoltal. Jaj ne is mond!!! :) Az elejen folyamatosan azt mondogattam, hogy csak a 12 heten legyek tul es akkor megnyugszom, most meg varom a 24-dik hetet mert allitolag onnan mar eselyei vannak a babanak a tulelesre ha netan megszuletne (persze Isten orriz, birja ki bent meg jo sokaig). Aztan majd a 24-dik het utan sem fogok megnyugodni amig a kezembe nem tartom. :) Oktober 8-an megyek uh-ra most attol is parazok, hogy minden rendben legyen a baba szerveivel stb. Dehat ha belegondolunk innen mar egy eleten at aggodhatunk es felthetjuk a babankat. Nagyon koszonom, hogy megnyugtattal, sokat segitettel!
2009. szept. 25. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:
én is szoktam ilyeneket érezni de persze elmúlik egy idő után..
2009. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia 2.vagyok a paramami..:-))

Néha a párom csak igy hiv uh előtt mindig megkérdem tőle hogy ugye minden rendben lesz...mintha tudná de nem baj valahol mindig megnyugtat mikor azt mondja hogy persze..:-))

Eddig rendben volt minden persze nem is vérzek görcsölök semmi bajom ..:-)) örülni kéne én meg aggodom mult hét hétfőn voltam dokinál okés volt minden persze sok mindent kérdeztem tőle de mindig elmondja hogy hivjam ha kérdésem van hát..volt hogy éltem vele..:-))

De jol van a baba tehát nyugodt vagyok de uh előtt már tök hüyeségeket álmodtam rossz volt meg ugye mostanra lett kész az afp is de hál Istennek az is jó lett...ugyhogy heppy van...4d re azért megyek megint jövőhét utánn sztem megnyugszok akkor is de az előtt is nagyon izgulok...Szoval elöször izgulás tényleg terhes vagyok e?Va szivhangMásodik uh minden ok legyen a babóval./12heti/18 heti megint izgulás eredmények miatt meg amugy is...ezért beiktattam 16 héten egy 4d t ez megnyugtatott..Ugyhogy végülis 2 hetente látom a babikámat..Most azon izgulok mikor mozdul meg...aztán szépen sorba majd mndenen izgulok ugyhogy nemcsak Te vagy izgulos sztem mindenki..Én most nyugott vagyok habár jó lenne ha már érezném hogy mozog..:-))

Bocsi hogy sokat irtam irj majd még ha gondolod puszi egy 18 hetes 5 napos kismami...

2009. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!