Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen vagy milyen volt...

Kinek milyen vagy milyen volt 14hetesen a pocakja? Mennyire látszódott? Mi a normális?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódok a sajátom miatt..mert szerintem sokan még csak inkább azt hiszik,hogy túlsúlyos vagyok (bár nem is vagyok vékony alapból).de pl munkahelyen is meglepődtek,hogy terhes vagyok meg,hogy nem is látszik...mondjuk ezt még 2-3hete mondták.:)Képet cserélhetünk privibe ha esetleg valaki gondolja.:)

2015. máj. 24. 17:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves és aranyos válaszokat.:) Megnyugodtam.:) Első baba és nagyon örülök neki ,mert elvileg nem lehetett volna nekem...így aztán mindenen aggódok.Boldog babavárást mkinek.:)
2015. máj. 24. 20:00
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kimondott kismama pocakom van,második baba.

Az elsőnek: a 12. heti uh-n már a köldököm és a szeméremcsontom között nézte a doki a babát,tehát már kiemelkedett.

Ha valaki nem hiszi,privátban szivesen küldök képet.

(másnak 16 hetesen nincs ekkora pocakja,és ez nem téveszthető össze a puffadással)

2015. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"A negyedik hónaptól, amikor a már teljesen kifejlődött magzat mérete és súlya gyarapodni kezd, a méh kezd kiemelkedni a kismedencéből. A 24. hét végén a méh teteje, (fundus) eléri a köldök magasságát."


Innen : [link]

2015. máj. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ma vagyok pont 14 hetes a mensi szerint. Ez a második terhességem, és semmi nem látszik még (ahogy az elsőnél is csak a 16. hét után kezdett domborodni a hasam, de idegenek csak kb. a 25. héten vették észre.) A normál ruháimat hordom, és még a munkahelyemen sem mondom el egy pár hétig.

Amúgy teljesen alkati kérdés kinek mikor kezd látszani, és függ a méhlepény elhelyezkedésétől is, meg a hasizmok feszességétől is.

Nekem az előzőnél is hátsó fali, fundusban tapadó méhlepényem volt, és végig picike hasam. Most is ugyanígy helyezkedik el. Amúgy nem vagyok túlsúlyos 167 cm 57 kg, de elég sportos és izmos alkat.

A főnöknőm most megy szülni, amikor ő 14 hetesen bejelentette a terhességet, már felesleges volt bejelentenie, mert kb. akkora hasa volt,mint nekem az elsőnél 27 hetesen (extra vékony és alacsony nő).

Engem a múltkor meg ugratott egy másik anyuka, hogy nekem biztos befelé nő a hasam, mert ő ilyenkor már terhesnadrágban járt. :-)

2015. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
én is 14 hetes vagyok, ha kiengedem félelmetesen nagy, de azt mondják az okosok, ez csak puffadás, a nagy részét be is tudom húzni. első babám nekem is, így még elég tapasztalatlan vagyok. nekem ismerős sincs aki nem rég szült volna vagy terhes lenne. te merre laksz ? jó lenne ha a közelben :)
2015. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Tudom igazatok van tökre alkati kérdés.:) Az meg,hogy a nagy könyvbe mi van megírva,hogy elvileg ,hogy és mikor látszik nem törvényszerű hisz azt is csak emberek írták.:) Ilyen dolgokra annyira nem alapozok,hogy mit írnak yx tudományos könyvbe vagy cikkbe hisz az élet simán megcáfolja ezt is.:)

Utolsó Budapesten lakom.Te?:)

2015. máj. 25. 11:32
 17/19 anonim ***** válasza:
én Miskolc. :(
2015. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem mindegy h a medencéből vagy a szeméremcsont mögül....
2015. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én miskolci vagyok, bár csak 8 hetes még :)
2015. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!