Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen vagy milyen volt...

Kinek milyen vagy milyen volt 14hetesen a pocakja? Mennyire látszódott? Mi a normális?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódok a sajátom miatt..mert szerintem sokan még csak inkább azt hiszik,hogy túlsúlyos vagyok (bár nem is vagyok vékony alapból).de pl munkahelyen is meglepődtek,hogy terhes vagyok meg,hogy nem is látszik...mondjuk ezt még 2-3hete mondták.:)Képet cserélhetünk privibe ha esetleg valaki gondolja.:)

2015. máj. 24. 17:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

A méh a 16. héten emelkedik ki a szeméremcsont mögül. Addig nincs, ami látsszon.


Puffadás miatt megnőhet a has, de a méh még a szeméremcsontod mögött van, nincs hol kidomborodnia. A meglepődött ismerősökkel együtt tessék anatómiakönyvet lapozgatni.

2015. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most kezdem a 13.hetet. Nekem is ezt mondták a munkahelyen, hogy nem is látszik, pedig a szakirodalom szerint első babánál ilyenkor még nem is kell látszania, így nem értem miért mondják. szerintem ne aggódj, fog az még látszani. Rajtam is van egy kis felesleg, de az tényleg csak felesleg. Képem nincs, amíg nincs egyértelmű pocak nem látom értelmét fotózni.
2015. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Első neked is köszi a modoros kioktatást.:) Jó,hogy vannak ilyen kedves emberek ezen a oldalon.:) Anatómia ide vagy oda a 54kg-os barátnőmnek a 13hetes pocakja egyértelmű...nem puffadás vagyis nem csak az..de mindegy én kérdeztem és nem vitázni akarok ez nem az a fórum elvileg.:)
2015. máj. 24. 17:19
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első válaszoló azért ilyen mert nincsenek barátai,és nem tudja kivel megosztani a Hatalmas nagy H-val tudását:D


Na de a kérdésre visszatérve:) Nekem nem volt pocakom 14 hetes terhesen.

Esetleg nálam ami volt is az is csak puffadás. Olyan 20 hetesen még nem mondák meg,hogy babás vagyok. (Nem vagyok túlsúlyos) 24.hetesen meg már szépen kezdett gömbölyödni:)

2015. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja megnyugtatlak,szép nagy pocim lett a végére.
2015. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem már 10 hetesen megkérdezték, hogy csak nem terhes vagy? Én ekkor még tagadtam, mert meg akartuk várni a 12. heti ultrahangot. Nekem 14 hetesen nagyon terhes hasam volt. Valószínűleg nálam közre játszott, hogy nagyon le voltam fogyva, amikor teherbeestem, 44 kg voltam, viszont hirtelen visszahíztam a versenysúlyomra (52 kg-ra), így lett hasam. De én nem aggódtam ezen. Te se aggódj azon, hogy látszik vagy sem. Van, akinek az utolsó hónapban is alig van hasa, őket ugratják azzal, hogy biztos vigyázállásban van a gyerkőc. Tőlem meg már 24 hetesen azt kérdezték, hogy miért dolgozok, hiszen bármikor szülhetek most már, valaki meg bizonygatta, hogy ikreim vannak. Nem kell.foglalkozni az ilyen megjegyzésekkel. Sokszor csak azért mondanak az emberek valamit, mert mondani kell. Én csak az orvosom és a védőnőm véleményével foglalkoztam.
2015. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A poci nagysága függ attól is,hogy első gyermek e vagy többedik.Nekem például a harmadik babám van a pocimban most vagyok 14 hetes és már látszik! :)
2015. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon puffadtam de csak az látszott.

Reggelente egyedül az 5 kiló fogyás.

20 hetesen kezdett nőni a pocakom.

2015. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Wiky93 ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint nem terhesen..:) csak a 21-22-ik héttől kezdett el látszani..
2015. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

14 hetesen semmi nem látszódott, 20 hetesen kezdtem én látni, tesóm mondta, hogy még nem adná át a helyét a buszon, mert olyan mintha csak felszedtem volna pár kit :). Az igazi terhespocak akkor lesz, mikor a köldököd fölé domborodik a méh., nekem kb a 6,5-7 hónap körül volt olyan. persze addigra látszott, de utána az az igazán szép gömbölyű :).

most várom a másodikat, 14. héten vagyok, hatalmas hasam van, nincs egy éves a "nagy", még vissza sem tudott húzódni teljesen, így már látszik.

2015. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!