Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A femibion 400-as vitamint...

A femibion 400-as vitamint egyszerre kell bevenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van egy rózsazsín bogyó és egy áttetsző színű. Azt olvastam, hogy egy napon belül kell bevenni egyet-egyet főétkezésnél, de azt nem írja, hogy egyszerre vagy külön-külön. Kérem válaszoljon az, aki ezt a vitamint szedi. Köszönöm szépen.:)
2010. febr. 25. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezt a vitamint szedem. Egyszerre veszem be a rózsaszín és az áttetsző tablettát, de ez ha jól melékszem rá is van írva, hiszen ugy van benne 30 szem. De ha nem egyszerre veszed be szerintem az sem baj. Van aki csak 2 naponta szedi.

2010. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre kell bevenni a kettőt mondjuk ebéd közben. Nem külön-külön!!! Ha nem is szeded minden nap, de a két szemet egymás után nyeld le rögtön!
2010. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is két naponta szedem, csak azt nem tudtam, hogy kell-e várni egy kicsit a két tabletta között. Sajnos nincs egyértelműen leírva a szedése, még a honlapon sem tüntették fel, ezért kérdeztem. Köszi a segítséget.
2010. febr. 25. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Bennem ez a kérdés fel sem merült, bár tényleg logikus... Én mindig egyszerre veszem be.
2010. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!