Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap éjjel öt-tizperces...

Tegnap éjjel öt-tizperces gyomorszáji fájdalmaim voltak. Most óránként érzem, begörcsölök. Szerintetek mi lehet? Már szedtem normaflort.30 hkm

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a normaflor?

Én a helyedben azonnal orvoshoz mennék!! Ilyen idősen nagyon nem normális a rendszeres fájás.

2010. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt hittem hogy valami gyomorfertözés,vagy epegörcs,ezért vettem be a normaflort
2010. febr. 25. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyanez volt, ezt az epe okozza. Már nagy a babád és nem tud rendesen ürülni az epéd tőle, mert nem fér el rendesen vagy éppen úgy fekszik. Be is kövesedhet rendesen az epéd, igyál Salvus vizet, ez segíti az emésztést különben ha rendesen begörcsölsz az atyaúristen sem fogja elmúlasztani. Ne várd meg míg fetrengsz a fájdalomtól, ezt komolyan mondom.

Nekem az lett a vége hogy mikor a lányom 3 és 4 hónapos volt műtöttek epével, kivették az epehólyagomat.

2010. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és te is a gyomorszáj alatt görcsöltél be???
2010. febr. 25. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor fájt a gyomrom mostanában. Vért vettek (hogy a toxémiát kizárják), és az orvosom hasi uh-ra is elküldött, hogy nézzék meg a vesémet, epémet (ez még nem volt meg)! Az orvosnak mindenképp említsd meg! És kitartás!

26 hetes kismama

2010. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! 13.51-es vagyok.

Igen, nekem is ott görcsölt be, és középen a gyomrom, aztán amikor már durva volt akkor a hátam is fájt, majd be szakadt.

2010. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segitségeteket
2010. febr. 26. 08:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!