Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Cérnagilisztát...

Segítség! Cérnagilisztát találtam a székletemben. Ráadásul nagyon viszketek is. Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok. Beszèltem a hàziorvossal, fokhagymàt javasolt, mìg a vèdőnőm fokhagyma granulàtumbòl èhgyomorra egy kiskanàlnyit. Volt valaki ilyen helyzetben?
2015. máj. 12. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Terhesen nem, de gyerekkent igen, es tudom, hogy mi is fokhagymat kaptunk. Mezzel darabokra vagottat, piritosra kenve, langoson, huson, mindenen az volt, es par nap alatt el is mult. Ha meg szedsz melle granulatumot, biztos, hogy sikerul kiuzni. Biztos, hogy rossz a viszketes, de sajnos muszaj megallni, talan viselhetnel kesztyut, hogy ne menjen a kormod ala semmi ejszaka (amikor akaratod ellenere is megvakarod), es elkeruld a felulfertozest. A gumikesztu szarit, de tokeletes, mert eldobhato. Lehet csak ujjbegyekre rakhatot is kapni.
2015. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenre gondoltam, szerintem lehet darabra is venni gyogyszertarban, nem kell venni 1440 db-ot. :)

2015. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!