Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sima ultrahang Budapesten?

Sima ultrahang Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem tudjátok véletlenül,hogy sima 2D vagy 3-4D ultrahang kép és videó nélkül mennyibe kerül és hogy hol csinálnak így ultrahangot?Már voltunk 4D-n és most csak arra lennék kíváncsi,hogy megfelelően fejlődik-e és hogy kb mekkora a súlya.Köszi előre is.37 hetes km
2010. febr. 23. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Kárpát utcában van ilyen, 8000 ft. Én is csak azért mentem, hogy sima 2d-n megnézzék és megnyugodjak, nem mozizni akartam.

[link]

2010. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem minden 4d-és helyen csinálnak simát is. Konkrétan tudom, hogy a Margit kórház magán ultrahangján-azt is 4d-snek hidetik-is van sima, ha jól emlékszem 6800ft a sima.Szerintem érdeklődjél több helyen, bizti csinálnak simát is.
2010. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!