Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olcsó 4d-s ultrahang Budapeste...

Olcsó 4d-s ultrahang Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés
Ha esetleg tud valaki nem túl drágát akkor kérem írja meg:)Előre is köszönöm:)
2009. okt. 28. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


9800 pólus de ott csak felvétel van benne. 12800 ig megy el azt csináltattam én is az nyomtatott kép állókép amennyi sikerül nekem 30m, felvétel félóra, írásos szakvélemény... [link]

2009. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez az átlag ár! Ettől olcsóbb nem igen van. Van ahol külön beleszámolnak mindent. Csak 10.000 a vizsgálat utánna még 2.000 a felvétel stb
2009. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link] ezt most találtam, érdeklődj még, hátha!

Én a Kleopátra házat javaslom, ott 10000.- kb 20 perc és kapsz dvd-t egy képpel, 12000 a fényképes cd-vel és plusz egy képpel bővűl. A dvd zenei aláfestéssel. Nagyon jó minőségű felvételt kaptam.

2009. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az újpesti uh központba ne menj!Engem ott nagyon megijesztettek,egy béna nő volt,alig kaptam babamozit,helyette folyton méricskélt hülyeségeket.Én azt nem ajánlom!!!
2009. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyan helyre fogok menni ahol szakorvos vizsgál és uh-z. Bolgárkerék u.
2009. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!