Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy számoljam a magzatmozgást...

Hogy számoljam a magzatmozgást 10/óra?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta, hogy 10 mozgás/óra szükséges. Az baj ha nekem ez így nincs meg? Rúg 1-2-t majd 1 óra múlva megint 1-2-t. Aztán pár óra múlva 3-4. De a 10 nincs meg mindne nap 1 óra alatt.Ez baj?Azt is beleszámoljam, ha csak mocorog, kidugja valamijét?
2008. aug. 28. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindent számolj bele. Egyébként 10 mozgás/nap szokott lenni a minimum határ. Azért a baba is alszik és akkor abban az órában nem rudgos, és óránként 10 mozgás, az 24 óra alatt 240 rugi, az már tetemes testedzésnek is megfelel, és ennyit egyátalán nem " kötelező " mozogni egy születés előtt álló babának, akinek ráadásul a hely is szűkös már.


Egy kétgyermekes anyuka

2008. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, hogy nincs semmi gáz, ha naponta érzem a mozgást. De állandóan ezzel fáraszt, hogy megvolt a 10 mozgás 1 óra alatt? Most azért megnyugtattál. Köszi:)

37 hetes kismama

2008. aug. 28. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!