Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok de elég sok...

17 hetes vagyok de elég sok folyásom van. Voltam orvosnál azt mondta ez normális. Kicsit meg vagyok ilyedve ez miatt. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nincs semmi baj!Nekem is rengeteg folyásom volt meg van is, bár mostanra már kevesebb.Én most vagyok 26 hetes!Ne aggódj hisz a doki is mondta, hogy minden rendben!Amíg nem viszket, nem büdös biztos nincs semmi baj!Boldog babavárást!!
2008. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ideig (napi 2-3 tisztasági betét), eléggé utáltam, és szerencsére elmúlt. Ne izgulj, ha nem büdi, nem viszket!! Minden jót, 25 hetes kismami
2008. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt büdös, nem is viszketett, csak a mennyisége és a színe nem tetszett. Szóltam a dokinak az sztk-ban, megvizsgált, majd közölte, h normális, nyugodjak meg. 4 hét múlva még mindig uazzal a tünettel mentem hozzá, megvizsgált, majd ismét közölte, h természetes folyamat. Én hiába mondtam, h nekem nem tetszik. Ez volt kedden. Pénteken (berágtam a dokira, elmentem máshoz) a másik doki megvizsgált, közölte, h "szépen fejlett" gombás fertőzésem van. Kikezelte, bár azóta már előjött újra. Mindig kikezeli, persze fizetek érte, de azóta az sztk-ban nem voltam. Gondolom, h értitek miért. A kérdezőnek:A Tiéd, ha nem szagos, csípős, és/vagy csúnya színű, természetes jelenség. Lehet bővebb is. Ha nem, kezeltesd ki mihamarabb!
2008. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is világ életemben volt folyásom,most a terhesség alatt is van és van és van!Hol nagggyon sok hol kevesebb hol kicsit sűrűbb,hol nyálkásabb hol átlátszó hol fehér.....Állandóan nyaggattam a dokit vele de Ő mindig csak nyugtat h akkor van baj ha viszket,csíp,ég szúr,fáj,büdös....de hála az égnek se szaga se viszketés!Hormonok......ennyit mondott!Úgyh nyugodjunk meg:-)))

Boldog babavárást!

37 hetes kismama

2008. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem viszket meg semmi ilyesmi.
2008. aug. 29. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!