Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy több lett a...

Normális, hogy több lett a folyásom 39 hetesen?

Figyelt kérdés
Nekem a terhesség alatt végig volt folyásom, teljesen normális folyás, megnézettem dokival, szóval nem fertőzés vagy ilyesmi. De mostanában több lett. Normális?
2011. aug. 12. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem is a vége felé sokkal több lett, de inkább vizes lett, a doki azt mondta nekem, normális

ha a te dokid sem mondott erre semmi különöset, akkor biztos, nincs baj

2011. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én most épp ugyanettől szenvedek... Megvizsgáltattam magam és semmi fertőzés nincs,pedig alul nagyon viszketek :(:(:( Pénteken kezdtem a 38 hetet és kb egy hete van ez a rengeteg folyás... Remélem a szülés közeledtét jelzi :)
2011. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy azt jelzi, hogy közeledik a szülés. :)
2011. aug. 13. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok,és ezt találtam épp most...


"A nyákdugó távozása lehet, hogy csak egy erősebb folyásra hasonlít, de van akinek halvány rózsaszín..."

2011. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a nyákdugó távozását jelenti. Te még egyben vagy? Én még igen. Hogy bírod?
2011. aug. 15. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyben bizony,de most itt olyan meleg van,hogy meg lehet pusztulni,így az energiámnak is annyi... Nincs kedvem ilyenkor semmihez,na meg nem is igazán bírok ilyenkor :)
2011. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én már nagyon türelmetlen vagyok, már alig várom, hogy megszülessen a babám! Itt fáj, ott fáj, sehogy sem jó! Első baba, kisfiú lesz. :)

Könnyű szülést, sok erőt, egészséget kívánok! :)

2011. aug. 15. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Viszont kívánom neked is... :):):)
2011. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!