Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövő héten lesz missed ab...

Jövő héten lesz missed ab műtetem! Van még rajtam kívül más is így?

Figyelt kérdés

Én 9 hetes vagyok,lennék,és sajnos meghalt a kisbabám.

Szívesen leveleznék olyannal,aki hasonló cipőben jár,járt.

Remélem lehet még kisbabám...Minden álmom egy egészséges gyönyörű kisbaba.Remélem a JÓISTEN megsegít,és legközelebb minden jól fog alakulni.Olvastam,hogy soknak sikerült,remélem nekem is.


2010. febr. 22. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 4 vetélésem volt, de az 5. baba épp itt alszik az ölemben:-) Szóval kitartás, semmi sem lehetelen! Remélem a 2. terhességed sikeres lesz!
2010. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem így volt: vetélés, baba, vetélés, baba, baba. Szóval ne add fel. Mi is évekig vártunk a babára, a harmadik meg csak jött. Persze hogy lesz babád, és minden rendben lesz. Nagyon durkkolok Neked.

2010. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy sikerülni fog. Nekem júniusban volt missed ab. műtétem szintén 9 hetesen. Véletlen sikerült a baba, de örültem volna neki. Most 18 hetes terhes vagyok ismét, és megint csak véletlen lett, sőt apának nem is kell, ahogy az előző baba sem kellett neki. De én megtartottam, mert úgy gondolom, hogy a sors ezzel a babával kárpótolt az elvesztett babámért. Most egyedül vagyok a terhességemmel és a gyerekeimmel (2), aztán majdcsak lesz valahogy. Bocs ez az én h...e történetem, a tiéd biztosan szebb, és hidd el biztosan megvolt az oka, hogy ez a baba elhalt. A következő biztosan egészséges lesz, és titeket választ.
2010. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ketteske ***** válasza:
Annyira tudom, hogy mit érzel most. Én csütörtökön este jöttem haza a kórházból...:( 7 hetesen csak üres petezsákom volt, kikaparták. Tavaly 26 hetesen meghalt bennem a baba, szóval most tényleg reménytelennek tünik minden. Nem is tudom hogy fogom azt a 3 hónap várakozást kibírni, amit javasoltak a mütét után...de azért nem adom fel, csakazértis szülök egy gyereket!!!!!! :)
2010. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most szerdán lesz, de a baba már 3 hete nem él :(

most lenne 10 hetes, és 7 hetesen halt el. engem is sokként ért a dolog, ráadásul előtte nem is halottam ilyenről, azt sem tudtam, hogy ilyen létezik, hogy nem lökődik ki magától. Mindíg csak azon izgultam, hogy nehogy vérezzek, hát nem is véreztem még görcsöm sem volt, így olyan boldogan és magabiztosan mentem az első ultrahangra, akkor 8 hetesen. Sajnos akkor már nem tudtam hallani a kicsi szívhangját, mert nem volt neki. Azóta még 2x voltam uh-n,és holnap este kell befeküdnöm. Eleinte nagyon féltem, egész nap csak bőgtem, de most már arra gondolok, hogy biztos valami súlyos betegsége lett volna, és ezért nem maradt velem.2 hónap és újra próbálkozunk, addig meg csak arra gondolok, hogy egészséges legyek, hogy a következő picinek ne legyen baja, és kitartson velem. Nagyon sokan sajnos átesnek ezen, minden 5. terhesség így ér véget :(

de ez semmiképp nem rontja az esélyeidet a következő babára. A műtét után kell nagyon vigyázni, mert nyitva lesz a méhszáj, és ilyenkor nagyobb a fertőzés veszélye, de 6hét3 a mensi és jöhet újra a próbálkozás.Sokan 3-6 hónapot javasolnak, de én nem akarok annyit várni, adok esélyt a következő babának, és ha szeretne akkor megfogan:)Hol fognak műteni? Engem a máv-ban.

Légy erős, lesz még babánk.

2010. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt 11 hetesen vették el(akinek a méretei 7 hetesek voltak és az Uh-s képét még mai magam előtt látom),a második 3 évvel később 9 hetesen lett befejezve(ekkor csak petezsák volt).De sokat olvastam erről,kértem hormonvizsgálatot és ennek köszönhetően a kisfiam tegnap lett 26 hónapos:)Most biztos rossz,de hidd el a + hozzálás segít.
2010. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy többnek is sikerült egészséges kisbabát szülnie ilyen szörnyűség után.

Most nagyon kilátástalannak látok mindent,de megpróbálok erős lenni,és csak a jövőre koncentrálni,hogy nekem is lehessen egy egészséges,gyönyörű kisbabám.

Őt nem terveztük,csak úgy jött,és mi nagyon boldogok voltunk,nagyon örültünk Neki!

Annyira vigyáztam rá,de hiába,meghalt...

Annyira nehéz...

Holnap műtenek...

Alig várom,hogy az a bizonyos 3 hónap elteljen.

Bár tudom,Őt nem pótolhatja senki más,de szeretnék egy másik babát.Az Ő emlékét pedig megőrzöm a szívemben,és örökké emlékezni fogok rá.Mindig látom a szemem elött,ahogy a pici kis szíve vert.Majd meg szakad a szívem...

2010. febr. 23. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!